Luksuslik šokolaadinauding ilma suhkruta: Cavalier

Luksuslik šokolaadinauding ilma suhkruta: Cavalier

Belglased on uhked, et nad valdavad maailma parima šokolaadi valmistamise kunsti. Magusalt lõhnavate šokolaadipoekeste ehk chocolaterie‘’dega ääristatud Brüsseli tänavad ning luksuslik šokolaadimuuseumi külastus jääb kindlasti unustamatuks elamuseks.

Belglased on uhked, et nad valdavad maailma parima šokolaadi valmistamise kunsti. Magusalt lõhnavate šokolaadipoekeste ehk chocolaterie’’dega ääristatud Brüsseli tänavad ning luksuslik šokolaadimuuseumi külastus jääb kindlasti unustamatuks elamuseks.

Kogu maailm liigub päev-päevalt ikka enam tervislikkuse suunas ja seda teevad ka šokolaadimeistrid, kes on oma magusaloomingusse otsimas aina madalama kalorsusega alternatiive. Nii on ka maailmakuulsad Belgia magusameistrid onn pannud kokku kaks supertoiduainet – magus stevia ja hõrgutav kakao. Eesmärgiga luua ainult parimast parimat, kasutades puhtaid koostisaineid koos tänapäeva tipptehnoloogiaga, on tulemuseks Cavalieri luksuslikud šokolaaditooted. Hõrgud ja sametised hellitavad põnevate maitsetega suurepärased šokolaadinaudingud.

Eheda Belgia šokolaadi armastajad rõõmustage, sest Cavalier šokolaadid on nüüd saadaval suuremates Selverites, Stockmannis, Tallinna ja Tartu Kaubamajas ja Lesscarbs e-poes aadressiga www.lesscarbs.eu
Lisainformatsioon: info@tridens.ee

Cavalier on pälvinud 2012. aastal rahvusvahelisel innovatsioonimessil Colognes kõrgeima tunnustuse “TOP INNOVATION AWARD ISM 2012” ja saanud lisaks mitmeid auhindu WSO Taste Awards parima maitse konkursitelt.