MANGO sügis/talv 2011 – šikk nagu prantsuse naine! Galerii!

MANGO sügis/talv 2011 – šikk nagu prantsuse naine! Galerii!

MANGO sügis/talv 2011 kollektsiooni päeva- ja õhturõivaste ühisnimetajaks võib kokkuvõtlikult öelda – see on austus ajatu klassikalise garderoobi vastu. Just sellise, mida kannab prantsuse naine, kes on alati šikk. MANGO TRENDIMÄNG on alanud!
Nüüd on Sul võimalik luua just endale sobilik MANGO sügistalvine look, seda virtuaalsel teel. MANGO trendimängu keskkonda pääseb siit ja ka Menüüribalt valides MANGO MÄNG. Parimate tööde loojatele kingib MANGO aga võimaluse oma kauplustest ihaldatud rõivad-aksessuaarid kingituseks saada. Tea, et nii Sulle mängukeskkonnas kui ka peavõidu saajale MANGO poes on sel stiilituuril abiks Eesti armastatuim stilist Ženja Fokin.

MANGO sügis/talv 2011 kollektsiooni päeva- ja õhturõivaste ühisnimetajaks võib kokkuvõtlikult öelda – see on austus ajatu klassikalise garderoobi vastu. Just sellise, mida kannab prantsuse naine, kes on alati šikk.

MANGO on uues kollektsioonis keskendunud puhtale moodsale lookile koos rõhuasetusega selgele liinile, seda minimalismi pakkuvate lõigete osas. Kollektsioonile annavad energia erksad värvid, triipude graafiline kontrast, samuti loomamustrid ning ka korrapäratud täpp-motiivid. Voolavus saavutatakse kergete kangastega. Rõivaid ehivad erinevad läikivad detailid, litrid ning swarovski kristallid, mis on lisatud näiteks ka nii denimile kui villasele kangale, sobides seega ühtlasi nii päeva- kui ka õhturõivastuseks. Kollektsioonist õhkub igati kirglikkust ja romantilisust tänu pitsi-elementidele, erkpunasele värvile, pehmele angoorale ja ehtsale nahale. Lõikelt pliiatsikujulised pikemad seelikud on väljendamas liikumist ja sensuaalsust. Elegantne must triip toob mängu kontraste. Kombineeritud on matt ja läikiv ning must ja elevandiluu, mis produtseerib veel šikima ja võrgutavama silueti.

MANGO TRENDIMÄNG on alanud!
Nüüd on Sul võimalik luua just endale sobilik MANGO sügistalvine look, seda virtuaalsel teel. MANGO trendimängu keskkonda pääseb siit ja ka Menüüribalt valides MANGO MÄNG.

Parimate tööde loojatele kingib MANGO aga võimaluse oma kauplustest ihaldatud rõivad-aksessuaarid kingituseks saada. Tea, et nii Sulle mängukeskkonnas kui ka peavõidu saajale MANGO poes on sel stiilituuril abiks Eesti armastatuim stilist Ženja Fokin.

 

Krista Maldur

Sarnased artiklid