Marc&Andre Fashion otsib rannariiete- ja pesumodelle 2012. aasta kataloogi!

34 kommentaari
Marc&Andre Fashion otsib rannariiete- ja pesumodelle 2012. aasta kataloogi!

  Luksust armastavate naiste maitsele sobiva disainiga Prantsuse rannarõivaste firma Marc & André otsib kauneid eestimaa naismodelle 2012. aasta kataloogi pildistamisele. Marc&Andre Fashion otsib rannariiete- ja pesumodelle 2012. aasta kollektsiooni raames toimuvaks pildistamiseks.
Kui oled julge, moekas ja rõõmsameelne ning Sulle tundub, et pikk fotosessioon on “unistuste töö”, siis anna endast teada. Sind ootavad kaunid rannad, vääriline töötasu ja meeldiv profitiim. Marc&Andre Fashion ootab kandideerima naisi alates 18. kuni 25. eluaastani. Eelduseks sobiv figuur ja modelligeeni olemasolu ning pikkust alates 170 cm. Kandideerimsieks saata lühike enesetutvustus ja täispikkuses foto (bikiinides) meiliaadressile
heli@bikini.ee
Fotosid saab saata kuni 30. maini 2011.  

Luksust armastavate naiste maitsele sobiva disainiga Prantsuse rannarõivaste firma Marc & André otsib kauneid eestimaa naismodelle 2012. aasta kataloogi pildistamisele.

Marc&Andre Fashion otsib rannariiete- ja pesumodelle 2012. aasta kollektsiooni raames toimuvaks pildistamiseks.
Kui oled julge, moekas ja rõõmsameelne ning Sulle tundub, et pikk fotosessioon on “unistuste töö”, siis anna endast teada. Sind ootavad kaunid rannad, vääriline töötasu ja meeldiv profitiim. 
  
Marc&Andre Fashion ootab kandideerima naisi alates 18. kuni 25. eluaastani. Eelduseks sobiv figuur ja modelligeeni olemasolu ning pikkust alates 170 cm.
 
Kandideerimsieks saata lühike enesetutvustus ja täispikkuses foto (bikiinides) meiliaadressile
heli@bikini.ee
Fotosid saab saata kuni 30. maini 2011.