Meeste arvamus: Iga mees peaks kasvõi korra elus…

Tahad teada, mida mõtlevad ja kuidas väljendavad ennast mehed? Lihtne,
loe veebruari FHM-i või Buduaari poolt sinu jaoks tehtud kaunistamata
kokkuvõtet. FHM-i meestetoimkond tõi välja 23 punkti, mida iga mees
peaks kasvõi korra elus tegema. Meie tõime sulle lugemiseks välja 10
nö meeste meelest mehetegu ;))

Tahad teada, mida mõtlevad ja kuidas väljendavad ennast mehed? Lihtne, loe veebruari FHM-i või Buduaari poolt sinu jaoks tehtud kaunistamata kokkuvõtet. FHM-i meestetoimkond tõi välja 23 punkti, mida iga mees peaks kasvõi korra elus tegema. Meie tõime sulle lugemiseks välja 10 nö meeste meelest mehetegu ;))

1. Saa alkoholimürgitus
Ei pea tingimata koomasse langema, aga iga mees peaks vähemalt korra ennast elus nii sassi jooma, et ta tegu hiljem tõesti ägades kahetseb. Ära hakka õllega pikalt jändama, vaid alusta varakult kange kraami shotidega ja jäägi nende juurde. Näiteks kappa õhtu läbi viinasirgel, vahele heegelda aga, ütleme lonks veini, klaas šampust, peo hilisemas faasis kindlasti tilk mingit nilbet likööri või mõni kallis koks! Kui hommikul on nii paha olla, et ei suuda isegi testamendi kirjutamisele mõelda, siis oled sa hakkama saanud.

2. Pääse telekasse
See, kui Edgar Savisaar avab kusagil mingi tänava ja lõikab lindi läbi ja siis on sind kolme sekundi jooksul taustal näha, ei loe. Isegi siis mitte, kui sa ennast sinna meelega oled sokutanud. Ka siis mitte, kui sul on kaasas näiteks plakat kirjaga “Heihoo” või kui sa tervitusi karjud. Su nimi peab olema all tiitrites kirjas või siis sa pead ütlema vähemalt kuuesõnalise lause. Variante on ju palju. Raja poliitiline partei. Õpi mingit imelikku asja tegema (mäletate biitboksikutti Saaremaalt? Kohe oli “Kahvlis”). Või mine superstaari-saatesse.

3. Proovi talisuplust
See võib tunduda küll ainult 70-aastaste imelike vanameeste ala, aga järgi proovida võid sina ka. Räägitakse, et lihtne variant külma veega harjumiseks pidi olema see, et hakkad suvel ujumas käima ja kogu aeg käidki iga päev. Siis, kui sügis saabub, käid ka kogu aeg edasi. Siis tuleb talv, aga sina käid ikka vees. Käid, käid, käid, käid. Ühekorra kogunevad kaldale inimesed, kes näitavad su peale näpuga.

4. Ole päevakangelane:Löö võiduvärav, leia kadunud pulmasõrmus või võida mitu korda järjest “Eesti mälumäng”. Su vaenlased vihkavad sind, aga su sõbrad tõstavad su õlgadele ja kõik tšikid armastavad sind. Vähemalt korra elus pead sa olema vastutav mingi isikliku triumfi või siis tragöödia ärahoidmise eest.

5. Kasvata habe
Ei pea tervet nägu habet täis kasvatama. Võib ka tabaluku teha. Või lihtsalt bakid nagu šeffidel rokkaritel Lemmyl ja Joel Steinfeldil. Peaasi, et kui see on sul peale pikka habemekandmisaega maha raseeritud, ei tunneks keegi sind natuke aega ära. Ja siis hüüaks keegi: “Mees, mida sa endaga teinud oled!”

6. Leia oma kõrts
Käi õlle joomas kohas, kus teatakse sind nimepidi ja iga kord avatakse su “tavaline” jook juba siis, kui su siluett saluuniuksele ilmub. Kui see on tõesti sinu oma kõrts, peaks olema sul võimalik ka baaridaami käest enda kohta mõnd sellist (vale) kuulujuttu kuulda, millest sul endal tõenäoliselt aimugi ei olnud.

7. Päästa elu
Pole mõtet hängida ümber kõrghoonete lootuses, et mingil hetkel puhkeb ühes neist tuli ja sa saad kusagilt kõrgelt langeva imiku kinni püüda nagu filmis. Mine parem esmaabikursustele. Aadressil www.redcross.ee on näiteks Eesti Punase Risti kodukas. Või siis, kui see liiga karm tundub, mine ja anna verd. Päästa keegi: Verekeskus on Tallinnas Ädala 2, internetis www.verekeskus.ee.

8. Seksi kahe kaaslasega
Noh, ideaalis siis kahe naisega. Teine variant — sinu sõber ja tema tüdruk (sest sina enda oma ju ometi ei jaga!). Boonuspunktid tulevad siis, kui te kõik järgmisel päeval ikka veel omavahel räägite. Ekstra-lisapunktid ühemunakaksikute või ema-tütre komboga magamise eest. Kui tundub raske, katsu vaese-mehe varianti — ühe päeva jooksul kaks erinevat, eriti kuuma naist.

9. Situ loodusse
Ei, mitte nõmedas ja kaudses mõttes, et jätad prügi metsa alla vedelema või valad bensiini samblasse. Ikka sõna otseses mõttes. Voitka-stiilis. See polegi tegelikult nii lihtne ettevõtmine. Esiteks tuleb sul leida koht, kus pole viie kiltsa raadiuses kiusatuslikke Statoili sinavaid vetse, kämpingupeldikuid või midagi muud sellist tsiviliseeritut. Sobib näiteks Alutaguse metsa keskpunkt. Teiseks, peale väljutamist ei tohi paberit kasutada. Kobrulehed, ekstremistidel muld ja liiv. Käbid — ei.

10. Näe oma lemmikbändi kontserti
Isegi siis, kui pead välismaale minema. Sest muidu lähevad nad laiali või saavad lihtsalt vanaks ja sa kahetsed nende konsal mittekäimist igavesti. Seda siis, kui su lemmikbändiks pole UB40 või Kuldne Trio, kes ei saa ju aru, millal lõpetama peaks ega lõpetagi. Vingeid suvefestivale on ju küll ja küll, nii kohapeal Eestis (Rabarock, Plink Plonk, Hard Rock Laager, Folk jne) kui ka mujal — Glastonbury, Sziget, Roskilde, Download). Kusagil võiksid ikka ära käia.


Ülejäänud 23 mehetegu ja testi, kui mees sa oled, leiad veebruarikuu FHMist!

Pilt: Scanpix
 
/Toimetas: Helena-Reet Ennet, peatoimetaja/