Membershop “Dolce&Gabbana” soodusmüük: nüüd on ka Sinul võimalus osta!

Membershop “Dolce&Gabbana” soodusmüük: nüüd on ka Sinul võimalus osta!

Dolce&Gabbana on Itaalia uhkus. Selle moemaja disainerite duett pöörab erilist tähelepanu naiselikkuse rõhutamisele, traditsioonidele ja originaalsetele kangastele. 

Dolce&Gabbana on Itaalia uhkus. Selle moemaja disainerite duett pöörab erilist tähelepanu naiselikkuse rõhutamisele, traditsioonidele ja originaalsetele kangastele. 

Oma kolmekümnendat tegevusaastat tähistav moemaja esitleb igal hooajal kollektsioone, mille mudelid on ülipopulaarsed tuntud muusikute, näitlejate ja moeikoonide hulgas. Täna võid ka Sina endale hankida Dolce&Gabbana kleidi, pluusi või käekoti, kuna membershop.lt pakub Sulle ainulaadset võimalust osta stiilset D&G riidekraami hullutava soodustusega.

Membershopis on tänasest kuni 10. maini «Dolce&Gabbana» soodusmüük. Vaata allolevat galeriid või kliki siia Membershop.ee!

Moemaja Dolce&Gabbana kevad- ja suvehooaja TOP 5 trendid:

See on eriti naiselik ja romantiline kangas, mis sobib suurepäraselt nii töö- kui ka peorõivaks. Elegantse pitsiga kaunistatud kleit on klassika, sellist võib kasutada mitu hooaega. Tänavu on lisaks õrnadele pastelsetele pooltoonidele moes ka metalliseeritud efekti andvad või eredavärvilised pitsid. 

On ju loomulik, et igal kevadel igatseme lillelisi kangaid, mis aitaksid suve kiiremini kohale meelitada. Aasta 2015 pole mingi erand – lilled on jällegi kõige ihaldusväärsemate mustrite hulgas. Moodsad on nii üleni lillelised kui ka üksikute õitega kaunistatud kangad, hooaja must have on lilleline maksikleit.

Kullasäralised riided ja aksessuaarid on täiuslik investeering peorõivastusse. Need on juba iseenesest pidulikud, niisiis pole lisaaksessuaare vahel vajagi. Kullakarvalised riided on eriti kaunid suviselt päevitunud nahal.

Käesoleval hooajal teeb comeback’i ka etnomood: mitmesugused palmikud, narmad, naturaalsed kangad, ajalugu ja traditsioone meenutavad mustrid ja loodusest laenatud kaunistuselemendid. Punutud käekott, ühele või teisele kultuurile omased mustrid ning helmestest ja korallidest tehtud ehted lisavad imagole veelgi enam ainulaadsust.

Läbipaistvast riidest detailidega kaunistatud kleidis tütarlapse võludele on raske vastu panna – lõpuni avaldamata saladus on alati ihaldatav. Kahtlemata saab sinust peaõhtu kuninganna, kui kannad läbipaistvast pitsist või mõnest teisest läbinähtavast kangast rõivaid. Lisaks sellele kasutatakse sel hooajal läbipaistvaid materjale ka kingade, käekottide ja teiste aksessuaaride valmistamisel.

Vaata järgi! «Dolce&Gabbana» soodusmüük Membershop.ee-s!