Mida laenata suvel boyfriendi riidekapist?

Mida laenata suvel boyfriendi riidekapist?

Suvi on taas lähenemas ning teadagi on see aeg, mil tahaks kanda kergeid ja lohvakaid riideid. Samas on suvi ka õige aeg rõhutamaks just oma parimaid külgi ning kandmaks kirevaid värve, mis kuldse jumega eriti hästi esile tulevad. Kuidas kombineerida mugavus ja mõnus enesetunne stiilselt väljapeetud riietuseks? Üks suurepärane viis on laenata riideid oma boyfriend´i kapist. Just nii! Mis võiks olla veel parem tunne kuumal suvepäeval kui kanda riietust, mis ei pitsita ega hõõru, vaid laseb kehal tunda end vabalt ning samal ajal on hindamatu sentimentaalse väärtusega. Ei tasu unustada ka tõsiasja, et õigesti välja kandes võib tugevama sugupoole riietus mõjuda teinekord isegi äärmiselt seksikalt. 

Suvi on taas lähenemas ning teadagi on see aeg, mil tahaks kanda kergeid ja lohvakaid riideid. Samas on suvi ka õige aeg rõhutamaks just oma parimaid külgi ning kandmaks kirevaid värve, mis kuldse jumega eriti hästi esile tulevad. Kuidas kombineerida mugavus ja mõnus enesetunne stiilselt väljapeetud riietuseks? Üks suurepärane viis on laenata riideid oma boyfriend´i kapist. Just nii! Mis võiks olla veel parem tunne kuumal suvepäeval kui kanda riietust, mis ei pitsita ega hõõru, vaid laseb kehal tunda end vabalt ning samal ajal on hindamatu sentimentaalse väärtusega. Ei tasu unustada ka tõsiasja, et õigesti välja kandes võib tugevama sugupoole riietus mõjuda teinekord isegi äärmiselt seksikalt. 

Siinkohal tuleks aga oma partnerilt kindlasti enne üle küsida, kas ja kui palju ta oma riiete juures väikseid muudatusi lubab sisse viia. Muidugi saab ka ilma suuremate ümberkorraldusteta kallima riideid kanda. Võib lihtsalt võtta T-särgi ja selle endale selga tõmmata ning kui veel varrukad üles keerata ja särgi alumine äär osaliselt püksivärvli vahele pista või siis üldse alt sõlme siduda, et särk ei mõjuks kartulikotina, siis on tulemus vahvalt vaba ja vallatu. Kui on aga vabad käed antud näiteks mõne vanema särgiga ümber käimiseks, siis võiks varrukad üldse küljest rebida, mis annab kergelt metsiku mulje üldisele look´ile. Võib ka varruka ülaosa õlaõmbluse suunas katki lõigata ning kas jätta varrukad seejärel vabalt kukkuma või siduda armsaks lipsukeseks. T-särgi juures on omal kohal kindlasti ka lühikesed teksad, mis on aegumatuks klassikaks. Ka neid võib ju kallimalt mõne vanema paari endale küsida, kui suurus klapib. Siinkohal pean silmas, et boyfriend´i pikkadel teksadel võiks sääred maha lõigata ning nii saab suviselt vallatud lühiksed püksid oma garderoobi. Teine variant on keerata pükste sääred alt lohakalt üles ning kanda neid põlvpükstena.

Lihtne ja kiire viis on võtta kapist kallima triiksärk ning keerata käised üles ja siduda pluus alt sõlme või siis kanda seda hoopis koos pihavööga. Särk ei saa kannatada ja vaid mõne hetkega on uus stiil valmis. Kui juba triiksärkide juurde minna, siis ehk jääb silma ka mõni lõbus lips, mida saab lihtsalt aksessuaarina kanda. Kui aga kapis juhtub olema lipse, mida enam ei kanta, siis võib nobedate näppudega õmmelda neist huvitavaid seelikuid, vöösid, korsette, kotte ja mida kõike veel hing ihkab.

Mõnel vabamal õhtul näiteks lõkke ääres grillimiseks või rannas jalutamiseks võib julgelt selga visata oma tugevama poole dressid, kui püksisääred just päris vastu maad ei lohise ning pusa sisse ära ei upu. Samas võib siingi keerata pükstel sääred üles, kui vaid lõige ja materjal seda lubavad. Pusa aga võib ka lohvakana väga armsalt mõjuda ning kuna suvisel ajal pole paljaste säärte näitamine mingi patt, siis ei juhtu ka midagi, kui lühikesi pükse pusa alt väljagi ei paista. Tegelikult on pahatihti need boyfriend´ide pusad palju mõnusamast materjalist ning oma avaruses vägagi mugavad seljas. Siinkohal peaks aga noormehed olema valmis riskima asjaoluga, et nad oma mugavaid dresse enam ise kanda ei saagi.

Tegelikult on boyfriend`i riidekapp äärest ääreni täis erinevaid võimalusi maskuliinseid riideid vallatuteks suverõivasteks ümber muuta ja seeläbi oma garderoobi täiendada ning seda just täpselt nii palju, kui kellegi uhkus ja fantaasia lubab. Peamine, et endal oleks riietes hea ja mugav olla ning et ka kallim ise asjaga päri oleks. Nii et kui on jäänud silma mõni eriti armas rõivaese kallima kapist, siis küsige see julgelt laenuks ning võite isegi üllatuda, kui lihtsalt saab mugavast riietusest luua vallatult suvise look´i. Kõige parem aga kogu stiilimuutuse juures on see südantsoojendav tunne, mis valdab, kui kanda kalli inimese riietust, mis lisab väljanägemisele omapärase nüansi ning võimaldab nii ka eristuda hallist massist.

Päikest ja mõnusat fantaasialendu!

Annamaria Ala