Mida peidab Buduaari meigikohver?

24 kommentaari
Mida peidab Buduaari meigikohver?

Buduaari meigikohver on täidetud sügisel Eestisse saabunud  Prantsuse  Couleur Caramel uue põlvkonna meigitoodetega. Piilume Buduaari make-up artististi Heinike Juhansoni töövahendite kohvrisse ja vaatame, mida me sealt leiame. Couleur Carameli veetlevad värvid ja tekstuurid viivad maailma, mis ühendab endas ilu, heaolu, tervise ning samuti meid ümbritsevat loodust, sest  tegemist on nn rohelise  brändiga. Couleur Caramel on märgistatud prantsuse Cosmebio sertifikaadiga ja on esimene ECOCERT sertifikaadiga tunnustatud meigibränd, mis garanteerib kasutajatele toodete koostisosade looduslikkuse, puhtuse ja professionaalse kvaliteedi.
Ent olla ökobränd pole firma peamine eesmärk – Couleur Carameli tooted on trendikad, kvaliteetsed, kauapüsivad ning saadaval erakordselt suures värvivalikus!

Buduaari meigikohver on täidetud sügisel Eestisse saabunud  Prantsuse  Couleur Caramel uue põlvkonna meigitoodetega. Piilume Buduaari make-up artisti Heinike Juhansoni töövahendite kohvrisse ja vaatame, mida me sealt leiame.

Couleur Carameli veetlevad värvid ja tekstuurid viivad maailma, mis ühendab endas ilu, heaolu, tervise ning samuti meid ümbritseva  looduse, sest  tegemist on nn rohelise  brändiga. Couleur Caramel on märgistatud prantsuse Cosmebio sertifikaadiga ja on esimene ECOCERT sertifikaadiga tunnustatud meigibränd, mis garanteerib kasutajatele toodete koostisosade looduslikkuse, puhtuse ja professionaalse kvaliteedi.

Ent olla ökobränd pole firma peamine eesmärk – Couleur Carameli tooted on trendikad, kvaliteetsed, kauapüsivad ning saadaval erakordselt suures värvivalikus.