Millised pidulikud kleidid valida pidustusteks? Võtame snitti staaridelt!

Millised pidulikud kleidid valida pidustusteks? Võtame snitti staaridelt!

Jõulude ja aastavahetuse periood tähendab paljude naiste jaoks aega, mil lisaks jõulukinkidele tuleb ostelda ka kleitide osakonnas. On ju just see aeg aastas kõige piduderohkem!

Jõulude ja aastavahetuse periood tähendab paljude naiste jaoks aega, mil lisaks jõulukinkide muretsemisele tuleb ostelda ka kleitide osakonnas. On ju just see aeg aastas kõige piduderohkem!

Kleitide valimise saab palju lihtsamaks teha, kui vaadata inspiratsiooni leidmiseks staaride pidurüüsid – neil on ju olemas personaalsed stilistid, kes on kursis viimaste trendidega ja teavad, mis kehatüübiga inimesele mida selga sobitada. 

Kellele meeldib Victoria Beckhami stiil, sel on kleidi otsimine lihtsam, kuna Victoria teab, et üks väike must kleit päästab iga olukorra. Must on proua Beckhami enim eelistatud värvitoon. Loomulikult võib musta värvi rõivaid sobitada näiteks värviliste aksessuaaridega või leida must kleit, mida kaunistavad kas efektsed tikandid või säravad needid. Neetidega musta kleidi leiab näiteks SIIT.

Kaunis kaaslane elegantsele naisterahvale on loomulikult pitskleit. Pitsist kleit on justkui naiselikkuse etalon ja pitsi võib leida pea igas värvitoonis. Kui klassikaline must või valge pits jääb igavaks, võib pilgud pöörata näiteks punase, sinise või rohelise pitsi poole, nagu seda teeb maailma stiilseimaks naiseks tituleeritud Kate Middleton. Just Kate Middletonist inspireeritud kleite saab šopata SIIT. ja SIIT.

Selle talve suurim kleidihitt on aga peplumi ehk soosiäärega kleidid. Selline kleiditüüp on ka staaride poolt väga armastatud ja totaalne punase vaiba glamuurne trend. Kui tunnetad, et just Sinule sobib selline naiselik ja elegantne kleidistiil, mida armastab ka Jennifer Aniston, siis pööra oma pilk SIIA. ja SIIA.

Jõulupühade paiku on eriliselt populaarne punane värv. Kui tunned, et Sinus on sära rohkem kui ükskõik millises ehteis jõulukuusel või säraval dekoratsioonil, võid julgelt konkureerida nendega, kandes kõige jõululikuma stiiliga kleiti. Ning kui vaadata Victoria Justice’i säravpunast kehakaunistust, võid kindel olla, et kellegi pilgud ei jõua Sinult jõulukuuseni. Kauni punase kleidi leidmiseks vaata julgelt SIIA.

Loomulikult ei saa üle ega ümber säravatest ja läikivatest kleitidest, mida eelistavad pühade paiku ka mõned kõige tagasihoidlikumad neiud. Ja seda ei saa neile pahaks panna. Võtame kasvõi näiteks Olivia Munn´i selles kuldselt sädelevas kleidis ja kõik saavad aru, miks just see on kõige parem valik. Sädelev kleit kumab nahal ning lööb silma sama erksalt särama. Imeilusa sädelusega kleidi leiad SIIT. , SIIT.  ja SIIT.

Vägagi naiselik valik on ka siidkleit. See on aga üsna kapriisne ning nõuab kena treenitud keha ja parajat portsu julgust, kuna negližeed meenutav ja seksikalt voogav sile materjal paneb tööle nii mõnegi mehepoja fantaasia. Kui tunned, et just Sina soovid sel pidude ööl olla võrgutav femme fatale, siis vaata inspiratsiooniks pilti Kerry Washingtonist ja leia enda jaoks ideaalne kleit SIIT. või SIIT.

Kui tunned, et ei soovi võidelda särava, sädeleva ja värvilise rahvamassiga, siis eristab lihtsus. Kui valida lihtsa lõikega ja heleda tooniga kleit talvisel ajal, siis võid silmapaistmises kindel olla. Kui Sinu motoks on: “Vähem on rohkem” või “Lihtsuses peitub võlu” ja Sulle meeldib eriliselt Kate Middletoni lihtne, kuid lööv stiil, mis alati toimib, siis leia enda jõulupidudeks perfektne kaaslane SIIT. või SIIT.

Vaata kindlasti inspiratsiooniks ka staaride stiiligaleriid!

 

Buduaar.ee