Millist imet võib teha su nahale tamanu õli?

Millist imet võib teha su nahale tamanu õli?

Hiljuti Eestisse jõudnud kvaliteetne Jean D´Aveze sari sai alguse 1950. aastal, kui kuulus keemiadoktor Alice Darot avastas looduslike taimede mõju uurimuse käigus Calophyllumi õli ehk Aleksandriloorberipuu ehk tamanu ravivad toimed. Vanade legendide kohaselt peeti õli Polüneesia „sõjameeste palsamiks“  ja naiste “ ilu saladuseks“. Calophyllumi õli ravis haavu ja jalgade vigastusi tänu oma imelisele ravivõimele. Naised lisasid õli vanniveele, et kaitsta nahka päikesepõletuse eest. Samuti aitas õli hoolitseda naha igapäevase heaolu eest, et nahk oleks ilus, pehme ja niisutatud.

Hiljuti Eestisse jõudnud kvaliteetne Jean D´Aveze sari sai alguse 1950. aastal, kui kuulus keemiadoktor Alice Darot avastas looduslike taimede mõju uurimuse käigus Calophyllumi õli ehk aleksandriloorberipuu ehk tamanu ravivad toimed. Vanade legendide kohaselt peeti õli Polüneesia „sõjameeste palsamiks“  ja naiste “ ilu saladuseks“. Calophyllumi ehk tamanu õli ravis haavu ja jalgade vigastusi tänu oma imelisele ravivõimele. Naised lisasid õli vanniveele, et kaitsta nahka päikesepõletuse eest. Samuti aitas õli hoolitseda naha igapäevase heaolu eest, et nahk oleks ilus, pehme ja niisutatud.
Tänapäeval kasutatakse tamanu õli nii kosmeetikas, aroomiteraapias kui meditsiinis. Erinevate kultuuride rahvameditsiinis ja ka poes müüdavate toodete sisalduses ravitakse tamanu õliga väga erinevid nahaprobleeme venitusarmidest haavade ja akneni, samuti reumat ja erinevaid närvihaigusi. Tamanu õli sisaldavad ka osad kõrgekvaliteetsed beebitooted, sest see võitleb intensiivselt bakterite vastu. Kõige imelisemaid tulemusi annavad aga tamanu õli sisaldavad tooted just nahaprobleemide lahendamisel.

Tamanu õli on kasutatud ka kogu Jean D´Aveze sarja toodetes. Sarja kuuluvad 25 erinevat toodet, mida võib kõiki pidada oma ala parimateks, kuna igaühel on kindel ülesanne meie naha paremaks hooldamiseks, kaitsmiseks ning ravimiseks.

Sarja kuuluvad nii näopuhastustooted, probleemse naha kreem, aknekreem, kreemid ning seerumid vananevale nahale, silmakreem, dekolteekreem, kreem kuperoossele nahale, pigmendilaike vähendada aitav kreem, käte-jalgade hoolitsemiseks mõeldud tooted, kehatooted jne.
Hitt-tooteks peavad sarja omanikud Jovence kreemi, mis on Jean D´Aveze sarja esimene kreem, mida kasutasid esialgu vaid Prantsusmaa haiglad operatsiooniarmide raviks. Kreem aitab ravida ning taastada naha seisukorda erinevate armide ja nahadefektide puhul (näiteks operatsiooni-, rasedus,- aknearmid).
Jean D´Aveze toodetega saab tutvuda ning neid tellida internetipoest  www.freud.ee.