Millist kosmeetikabrändi kasutavad Madonna, Gwen Stefani, Nicole Richie, Britney Spears, Sienna Miller?

Millist kosmeetikabrändi kasutavad Madonna, Gwen Stefani, Nicole Richie, Britney Spears, Sienna Miller?

Brändi Too Faced loojaks on noor meigikunstnik Jerrod Blandino, mees, kes vajas oma tööks põnevamaid varjundeid, rikkamaid pigmente ja siidisemaid tekstuure, kui pakkusid senised meigibrändid. Ta soovis klientidele anda rohkem ning kuna tema klientide hulka kuulusid siis ja kuuluvad praegu ka A-kategooria staarid, siis kvaliteedis ta allahindlust ei tee!

Alguses katsetas ta erinevaid värvikombinatsioone ja -lahendusi kodus, veetis selle tegevusega pikki öid ning katsetas tulemusi järgmisel päeval klientide peal. Muide, ta viis uued ja huvitavad värvilahendused salongi väikestes pabertopsides. Oma unikaalsuse, sihikindluse ja loova funky-stiiliga tegi ta endale juba üsna varsti nime ning peagi oli ta Hollywoodis. Teda hinnati sealgi – mehe võime muuta lihtsad naised kauniteks glamuuritarideks ei jäänud kellelgi märkamata! Pärast kuudepikkust kodus katsetamist, sealhulgas ka oma mikrolaineahju rikkumist, kujunes Jerrodi hobist hoopis tõsisem töö – mehe parim sõber, ühtlasi ka kosmeetikaturu guru Jeremy Johnson märkas sõbra pingutusi ja julgustas teda looma oma meigibränd. Aasta oli siis 1998 ja Too Faced oligi sündinud!

Too Faced on 12 aasta jooksul kujunenud trendikuse ja lõbu sümboliks – bränd on selline, nagu selle loojagi. Innovatiivsetest toodetest ja pakenditest lõbusate tootenimede ja eriliste koostisteni – bränd elab filosoofia järgi „Miks olla ilus, kui saad olla lausa imeilus?“ Too Faced on nimi, mis saanud sünonüümideks stiili ja moeajakirjade seatavate trendidega. Sel ajal, kui brändist üks osa on pühendunud moemaailmale, on teine osa kuulsust kogumas kuulsuste seltskonnas – brändi hinnatakse eriti kõrgelt filmide ja seriaalide backstage`ide grimmitubades! Regulaarselt kasutavad seda „Meeleheitel koduperenaiste“, „Heroes`i“, „Grey anatoomia“, „Losti“, „Tantsud tähtedega“, „American Idoli“ ja mitmete MTV reality`te jumestuskunstnikud. Just see on bränd, mis aitab tähe särama lüüa ja kindlustab valgusvihu, mis langeb just sulle! Seda kõike glamuurselt ja lõbusalt.

Kuulsustest hindavad Too Faced`i meigiloomingut kõrgelt Madonna, Gwen Stefani, Nicole Richie, Britney Spears, Sienna Miller, Hillary Duff, Jessica Simpson, Tori Spelling, Jennifer Garner, Lindsay Lohan, Paris Hilton ja paljud teised. Too Faced`i kosmeetikat leiad prestiižsetest poodidest üle maailma – Eestis müüvad seda trendikat meigikaupa vaid I.L.U. kauplused Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Tee sinagi staaritoodetega tutvust!

Vaata tooteid: http://www.ilu.eu/?sw=Too+Faced