Minimalistlikud metallist ehted on leidnud tee antiikajast tänapäeva. GALERII

Minimalistlikud metallist ehted on leidnud tee antiikajast tänapäeva. GALERII

Juba 2010. aastal tugeva trendina tulnud neutraalsete toonide ja lihtsalõikeliste riiete kõrval tulevad loogilise jätkuna moeareenile nüüd ka minimalistlikud ehted. Minimalistlikke metallist ehteid on nii kulla, hõbeda, pronksi või hoopiski vasekarva – et ikka igaüks leiaks endale meelepärase. Ja kantakse neid nii kaelal, randmetel kui ka vööna ümber piha.
Inspiratsiooni ehete kandmiseks näitavad galeriis modellid Elie Saabi, Michael Korsi ja Gucci kollektsioonidest ning tuntud staarid nagu Kim Kardashian, Jessica Alba, Amber Rose, Gwen Stafani ja Miranda Kerr.
 

Juba 2010. aastal tugeva trendina tulnud neutraalsete toonide ja lihtsalõikeliste riiete kõrval tulevad loogilise jätkuna moeareenile nüüd ka minimalistlikud ehted.

Kuna kõik uus on üldjuhul unustatud vana ja enamik trende on mõjutatud mõnest kindlast ajastust või stiilist, siis on palju spekuleeritud selle trendi pärinemise üle. Kindlasti ulatuvad nende ehete juured juba antiikaega, meenutades ehteid, mida kandsid näiteks antiikaja egiptlannad. Samas võib sarnaseid lihtsaid metallist ehteid leida lausa raua- ja pronksiajast. Mõned moespetsialistid väidavad aga, et rohkem kui antiikaja ehteid meenutavad need metalsed kaunistused hoopis orjade vangistamiseks mõeldud kaela- ja käeraudu. Mõlemal randmel kantavaid metallist võrusid nimetatakse inglise keeles hand cuffs (handcuffs), mis tõlgituna tähendab käeraudu.

Minimalistlikke metallist ehteid on nii kulla, hõbeda, pronksi või hoopiski vasekarva – et ikka igaüks leiaks endale meelepärase. Ja kantakse neid nii kaelal, randmetel kui ka vööna ümber piha.
Inspiratsiooni ehete kandmiseks näitavad galeriis modellid Elie Saabi, Michael Korsi ja Gucci kollektsioonidest ning tuntud staarid nagu Kim Kardashian, Jessica Alba, Amber Rose, Gwen Stafani ja Miranda Kerr.

 

Buduaar.ee

 

Sarnased artiklid