Mis on majandus-languse parim nipp?

Mis on majandus-languse parim nipp?

See on imelihtne – ära osta hordide viisi enam uusi riideid, vaid õmble oma vanad riided ise uueks! Paljude naiste üheks suurimaks nõrkuseks on uute ilusate riiete ostmine, sest kõigile meeldib ju käia maitsekalt ja hästi riides. Seetõttu on majanduslangusest tingituna üha enam tuure kogumas trend, et naised võtavad kapist oma vanad riided ja teevad nendest ise uued.  See suund on majanduslikult mõtleva inimese tunnusmärk ning samas toetab see ka öko-mõttekultuuri, mis kutsub kodanikke üles asju taaskasutama.

See on imelihtne – ära osta enam hordide viisi uusi riideid, vaid õmble oma vanad riided ise uueks!

Paljude naiste üheks suurimaks nõrkuseks on uute ilusate riiete ostmine, sest kõigile meeldib ju käia maitsekalt ja hästi riides. Seetõttu on majanduslangusest tingituna üha enam tuure kogumas trend, et naised võtavad kapist oma vanad riided ja teevad nendest ise uued.  See suund on majanduslikult mõtleva inimese tunnusmärk ning samas toetab see ka öko-mõttekultuuri, mis kutsub kodanikke üles asju taaskasutama.

Isegi, kui sa täna õmmelda veel ei oska, ei ole sellest midagi katki. Kunagi ei ole liiga hilja õppida. Siinkohal pakubki Buduaar koostöös õmblusmasinate müügiga tegeleva kauplusega täiuslikku stardipaketti õmblushuvilisele. Võimalus on võita endale korralik uus koduõmblumasin!

Võidumasinaks on lihtsa käsitlusega JANOME ÕMBLUSMASIN, millel on peal 16 õmblusfunktsiooni: nööpauk, sik-sak õmblus, vahepiste sik-sak, salapiste õmblus, ning 7 venivat õmblust sh. kodu overlok (kolm erinevat võimalust), tugevdatud otseõmblus, elastne õmblus, kattepisteõmblus jne. Tegemist on väga sobiliku masinaga kodus kasutamiseks. Õmbleb nii teksamaterjali kui ka õhemat kangast.

Lisaks õmbusmasina võidule lisandub boonusena veel ka ÕMBLUSKURSUS professionaali käe all, kes aitab võidumasinaga valmis õmmelda sinu esimesed enda tehtud riide esemed.

Kui soovid olla majanduslikult mõtlev, toetada öko-mõtteviise ning võita õmblusmasin ja õmbluskursus, pead vastama vaid paarile küsimusele SIIN.

Auhinna paneb välja kauplus Õmblusmasinate abi, aadressil Tehnika 24, Tallinn. Koduleht http://www.omblusmasinad.ee/.