Mis toimub Vertigo uusaastapeol? Hea söök, Uku Suviste ja James Werts

Mis toimub Vertigo uusaastapeol? Hea söök, Uku Suviste ja James Werts

Pealinna kauneima vaatega restoran Vertigo kuulutas täna avatuks laudade reserveerimise uusaasta-õhtusöögile. See on pidu neile, kes tahaksid vana aastat ära saata väärikamalt kui toasussides ning peavad lugu heast söögist ja mõnusast muusikast. Vertigo esmaklassilise lisaboonusena on külalistel võimalus nautida südaööl tõenäoliselt parimat pealinna ilutulestikumerd. 
Õhtusöögil musitseerivad  esmaklassilised artistid Uku Suviste ja James Werts.

Pealinna kauneima vaatega restoran Vertigo kuulutas täna avatuks laudade reserveerimise uusaasta-õhtusöögile. See on pidu neile, kes tahaksid vana aastat ära saata väärikamalt kui toasussides ning peavad lugu heast söögist ja mõnusast muusikast. Vertigo esmaklassilise lisaboonusena on külalistel võimalus nautida südaööl tõenäoliselt parimat pealinna ilutulestikumerd. 
Peoõhtul musitseerivad suurepärased artistid Uku Suviste ja James Werts.

Õhtusöögi ja uusaastapeo hind sõltub jookide valikust ja istekohast. 700-kroonine õhtusöök  lounge`is ühele sisaldab tervitusjooki, kammkarbi-tuunikala tartari, ravioolisid suitsuangerja ja homaarikreemiga veenuskarbileemes ning pearoaks pakutakse glasuuritud pardifileed, foie gras struudli ja trühvli-portveinikastmega. Magustoiduks on valik miniatuur-śokolaadidesserte ning kohvi kõrvale serveeritakse restorani käsitöömaiustusi. Kel soovi toidu juurde häid veine juua, peavad peakoka poolt soovitatud veinivaliku eest lisaks välja käima 350 krooni. Kes tahab ise jooke valida, leiab kindlasti oma lemmikud Vertigo joogikaardilt.

Kes kodus televiisori vaatamise asemel midagi romantilist ja nauditavat teha soovib ning ühe valikuna Vertigo õhtusööki kaalub, siis tasub lisaks küsida e-mailil info@vertigo.ee või helistada 6663456.

 

Buduaar.ee