Mis värvi silmi soovite, palun? Läätsed.com annab nõu

Mis värvi silmi soovite, palun? Läätsed.com annab nõu

Kas ka Sina oled korrakski unistanud silmadest, mille värvus on täiesti erinev sinu enda loomulikust toonist? Kas oled üks neist uudishimulikest, kes on mõelnud, et milline ma näeksin välja, kui mul oleks hoopis teistsugune silmavärv? Kui ka sina ei ole varem veebipoest värvilisi kontaktläätsesid tellinud, siis siin on vastuseid esmastele tekkivatele küsimustele.

Kas ka Sina oled korrakski unistanud silmadest, mille värvus on täiesti erinev sinu enda loomulikust toonist? Kas oled üks neist uudis-himulikest, kes on mõelnud, et milline ma näeksin välja, kui mul oleks hoopis teistsugune silmavärv? Kui ka sina ei ole varem veebipoest värvilisi kontaktläätsi tellinud, siis siin on vastuseid esmastele tekkivatele küsimustele.

Veebikauplus Läätsed.com valikus on suur hulk erinevaid värvilisi kontaktläätsi nii nägemise korrigeerimiseks kui ka neile, kel on silmad terved. Esmakordse ostu eel aga  kerkib üles rida küsimusi, millele sooviks enne ostuotsust vastuseid leida. Küsime nõu Eestis mugavaimat, soodsaimat ja kiireimat teenust pakkuva läätsedega kaupleva veebipoe Läätsed.com juhilt Urmas Piik’ilt.

Esimene küsimus on ikkagi see, et kas värvilised kontaktläätsed muudavad ka tumedad silmad heledamaks? Kas tume toon ei hakka alt läbi kumama?

Eks silmad ole kõigil inimestel erinevad ning seetõttu on ühest vastust raske anda. Enamasti leitakse endale sobivad läätsed kohe esimesel korral, kuid ei saa välistada, et vahel tuleb ette ka olukordi, kui esimesed tellitud läätsed ei anna päris soovitud tulemust ning sobilike läätsede leidmiseks tuleb ka teisi värve proovida. Õnneks seda juhtub vähe!
Tumedate silmade muutmiseks on väga sobivad ColourVUE sarja läätsed. Hea näide kohe anda Läätsed.com töötaja Julia näol, kes on loomulikult pruunisilmne ning kes armastab oma silmade värvust sageli muuta. Tema on väga suur ColourVUE kontaktläätsede fänn ning tänaseks paljusid ka proovinud. Nagu allolevas galeriis olevatelt piltidelt näha, siis annab tumedat silmavärvi väga edukalt muuta!
Eredas valguses võib enda silmavärv näha jääda siis, kui pildistatakse kaamera välguga, ja ka end eredas valguses peeglist silmadesse vaadates. Seda seepärast, et eredas valguses tõmbub silma pupill kokku. Tavavalguses ja hämaras on aga pupill suurem ja siis ei paista enamasti ka oma silmavärv läätsede alt välja.

Kas veebi teel läätsesid tellides peab täitma välja retsepti sisestamiseks? Kui silmad on terved ja retsepti pole, kuidas saab ostu teha?

Esmakordsele tellijale informatsiooniks, et isegi kui nägemisega probleeme pole, on vajalik külastada enne läätsede tellimist optometristi või silmaarsti. Optometristid on olemas kõikide suuremate optikapoodide juures ning läätsede retsepti määramine maksab vahemikus 10-15 eurot. See oleks ühekordne investeering. Kui silmad on terved, siis tugevus retseptil on lihtsalt 0.00. Kontaktläätsede valimisel saab määravaks just silmade kumerus(BC), et valiksite just teile sobivad kontaktläätsed. Koos optometristi või silmaarstiga saate läbi teha proovi, kuidas läätsi silma panna ning neid eemaldada ja lisaks teadmised, kuidas nende eest ka hoolt kanda.

Kõik põhjalik silmaarsti poolt kirja pandud info on ka kättesaadav meie kodulehelt.

Kontaktlääätsede kasutamine

Kontaktläätsede hooldamine

Kontaktläätsedest üldisemalt

 •Silmaarsti nõuanded

Kui sooviks on näiteks helesinised silmad ja loomulik värvus on pruun, siis kas oskate nõu anda, millest tasuks lähtuda selle õige valikul?

See võib tõesti keeruline tunduda, kuna läätsede valik on tõesti suur. Kõige populaarsemad värvilised kontaktläätsed on kindlasti ColourVUE omad. Soovitaksingi midagi nende seast valida, kuna neid on kõige rohkem ostetud ja inimesed on nendega väga rahul. Kindlasti tasub lugeda ka läätsede kohta kirjutatud kommentaare, sealt võib saada palju kasulikku informatsiooni nendelt, kes neid läätsi juba kasutanud on.
Julia ja enda kogemusele tuginendes soovitaksin proovida helesiniste silmade saamiseks kas ColourVUE Glamour Aqua või ColourVUE Crazy Solar Blue läätsesid. NB! Crazyd on saadaval ainult tervetele silmadele. Kuna kõiki läätsi pole me ise jõudnud proovida, siis kindlasti on veel variante, kuidas sobilik tulemus saavutada.

Üleskutseks! Siia buduaar.ee kommentaariumisse võiksid lugejad oma kogemusi ja soovitusi jagada, mida nad on kasutanud, et helesiniseid silmi saada.

Mida te soovitate neile, kel on natuke kõhe esimesel korral läätsi silma asetada?

Kontaktläätsede silma panemist ei tasuks kindlasti karta, sest mitte midagi hullu ei saa juhtuda. Tõsi, esimestel kordadel tasub aega varuda, kuid vilumus tuleb kiiresti ning peagi käib läätsede silmapanemine nn möödaminnes. Kindlasti aitab ka see, kui proovida läätsi esimesel korral silma panna koos silmaarsti või optometristiga, kes saab teile nõuandeid anda.
Kontaktläätsede kasutajate hulgas ringleb ka selline nõuanne, et kui oled kaua üritanud juba tulutult läätsi silma panna, siis tasub juua pool klaasi veini ja pärast seda õnnestub see ilusti. Loomulikult seda soovitan proovida ainult üle 18aastastel inimestel!

Kui tekkis nüüd soov tellida, siis kuidas peaks toimima ja kui kiiresti läätsed võivad saabuda?

Kui läätsede retsept on olemas või on täpselt teada, mis näitajatega läätsi on vaja, siis tuleb minna lihtsalt veebilehele Läätsed.com  ning endale sobivad kontaktläätsed tellida. Ostuprotsess on väga lihtne, kiire ja mugav ning selle kohta saab lähemalt lugeda siit! Kui aga tekib mingeid küsimusi, siis oleme lahkesti nõus kõiki aitama. Helista meie sõbralikule klienditeenindajale Juliale 56 821 121 või saada meile kiri info@laatsed.com.
Ja kindlasti tasub ostu sooritamisel registreeruda meie kliendiks (kui juba pole seda), sest nii saad boonuspunkte, mida saad kasutada järgmiste ostude eest tasumisel.
Tellitud kauba saad tavaliselt kätte paari päevaga. Tõsi, on läätsi, mida tuleb paar nädalat oodata, aga populaarsemad läätsed jõuavad sinuni paari päevaga. Täpsem tarneinfo on iga toote juures eraldi kirjas. Näiteks ColourVUE läätsed saame teele panna samal päeval!

Krista Maldur

Võta osa ka Läätsed.com mängust ja võida!