Miss Triumph esitleb kaunist pesu, rannarõivaid ja ööriideid. GALERII

32 kommentaari
Miss Triumph esitleb kaunist pesu, rannarõivaid ja ööriideid. GALERII

Miss Triumph  kevad/suvi 2010 pesukollektsioon „ For girls who want it all“
Kollektsioon „For girls who want it all“ täidab iga naise unistuse, kelle sooviks on olla kütkestav ja sõltumatu, näha maailma, armastada vintage’it või tunda ennast sportlikuna. Just see kollektsioon laseb igal naisel näha end sellisena, nagu ta seda ise soovib. Pesukomplektid on ühest küljest romantilised koos kreemikate ning roosakate toonidega, teisalt aga kirkad ning etnohõngulised, kust ei puudu ka madrusevormist tuntud meresinise-valged ning puna-valged triibud. Taaskord on lisatud ka kaunistused ning lillemustrid, mis tekitavad õhkõrna portselani tunde.

Miss Triumph ranna- ja ujumisriiete kollektsioon kevad/suvi 2010 edastab sõnumit „Let the good times roll“
 Iga moeteadlik naine teab, kuidas sobitada ning kombineerida nii värve kui detaile. Uus Triumphi ranna- ja ujumisriiete kollektsioon kevad/suvi 2010 annab võimaluse mängida nii erinevate värvide kui mustritega. Kollektsioon on saanud inspiratsiooni nii meeleolukast hipilikust trendist kui ka glamuursest madrusetüdruku laadis stiilist. Värvideks on valitud oranz, roosa, türkiis ja lillemuster, mida pehmendavad lillakad varjundid ning sinised ja rohelised meretoonid. Peadpööritav kollektsioon lausa paiskab laiali kauneid värve ning moeideid, mis annab võimaluse olla teistest erinev.

Miss Triumph öö ja koduriiete kollektsioon kevad/suvi 2010  on loodud neile kes tunnevad end ära lauses „For girls who want more“
Triumphi kevad/suvi öö- ja koduriiete kollektsioon „ For girls who want more“ on mõeldud noorele naisterahvale, kes armastab moega eksperimenteerida, kus iganes ta ka ei viibiks – magamistoas, kodus ringi liikudes, rannas, puhkusel jne. Kollektsiooni märksõnadeks on etno, meri ja romantika, mille vahel põimuvad mahedad värvitoonid, sinine, punane ja valge ning vürtsikas Mehhiko, kus disainielementideks on ankrukujundid ja nööbikaunistused. Seekordne iseäralikult trendikas ja meeleolukas öö- ja koduriietus ei jäta külmaks ühtegi noort naist, vaid viib unistades mõtted kaugele Lõuna-Ameerikasse.

Sarnased artiklid