Modell Emily Ratajkowski jagab oma ilunippe

Modell Emily Ratajkowski jagab oma ilunippe

Modellid reisivad palju, mistõttu on neil käekotis alati nahka niisutavad tooted. “Reisin palju ning seetõttu kasutan palju erinevaid niisutajaid. Mulle meeldib Chloé ihupiim, vahel kasutan ka Aquaphor’i,” räägib kaunis näitleja ning modell ajakirjale Elle.

Modellid reisivad palju, mistõttu on neil käekotis alati nahka niisutavad tooted. “Reisin palju ning seetõttu kasutan palju erinevaid niisutajaid. Mulle meeldib Chloé ihupiim, vahel kasutan ka Aquaphor’i,” räägib kaunis näitleja ning modell Emily Ratajkowski ajakirjale Elle.

Kulmude hoolduseks on kaunitaril aga kindel nipp! “Kulmud on kõige olulisemad ning need tuleb alati harjata üles. Kui mul puudub meik aga kulmud on hooldatud, siis tunnen end enesekindlat ning kaameravalmis. Mul on kombeks kasutada ka huuletooteid põsesarnadel – jätab kena ning vähem puudrise mulje.”


Emily Ratajkowski (Foto: Instagram)

Kauni välimuse lahutamatu osa on õige toitumine ja regulaarne trenn. “Mulle meeldib, et kõik on tasakaalus – ma ei ole kindlasti sedasorti tüdruk, kes sööb ainult salateid. Mina armastan ka liha ning ei ütle ei ka vahel koogile. Tervislikult saab aga toituda, kui valmistada söök ise. Olen suur kokkaja ja tean täpselt, et suhkur ja sool ei tee kehale midagi head.”

Keha trimmis hoidmiseks armastab aga Emily käia matkamas ning mõned korrad nädalas joogas.

 

Autor: Helena-Reet Ennet