MoeP.A.R.K ja ERKI moeshow alustavad koostööd!

MoeP.A.R.K ja ERKI moeshow alustavad koostööd!

Kesk-Eestist alguse saanud ning nüüdseks üle-eestiliseks kasvanud moekonkurss alustab koostööd Eesti ühe suurima moeürituse ERKI Moeshowga.  

Kesk-Eestist alguse saanud ning nüüdseks üle-eestiliseks kasvanud moekonkurss alustab koostööd Eesti ühe suurima moeürituse ERKI Moeshowga.

Koostööpakkumise tegi ERKI Moeshow peakorraldaja Piret Mägi, kelle sõnul jäi MoeP.A.R.K ERKI Moeshow korraldajatele silma just oma laia haarde tõttu – sarnaselt ERKI Moeshow’ga osaleb MoeP.A.R.Kil noori moehuvilisi üle Eesti.

„MoeP.A.R.Kil võib näha, et ka nooremates vanusegruppides on andekaid tegijaid, kes võib-olla koolisisestel üritustel silma ei paista. Siin saavad nad käe valgeks ja loodetavasti entusiasmi juurde, et edaspidigi konkurssidel osaleda – miks mitte ERKi Moeshow’l ning kunagi hiljem lausa Tallinn Fashion Week’il!“ sõnas kahel aastal korraldustiimis kaasa teinud ning viimast aastat peakorraldajana juhtinud Mägi.

„Koostöös saame motiveerida moehuvilisi veel rohkem end arendama, tegelema moega ning mõtlema suuremalt,“ rõhutas ta.

MoeP.A.R.Ki peakorraldaja Maren Vooglaine sõnas, et loodetavasti toob koostöö kahe moeshow vahel MoeP.A.R.Kile juurde noori andekaid moeloojaid, kes tunnevad, et MoeP.A.R.K on neile hea hüppelaud osalemaks suurematel konkurssidel, ka ERKI Moeshow’l.

„Koostöö nii nimeka moeshowga on MoeP.A.R.Kile suureks innustuseks ja korraldajatele kindlasti ka tunnustuseks,“ tõdes Vooglaine.

Heaks uudiseks moeloojatele on see, et ERKI Moeshow poolt on vanema vanuserühma võitjale eriauhind – pääs otse ERKI Moeshowle oma loomingut näitama.

 

MoeP.A.R.Ki kavandite saatmise tähtaeg on juba 13. jaanuar 2012!

MoeP.A.R.K 2012 toimub 17. märtsil kell 18.00 Paide Kultuurikeskuses.
Lisainfo siit   ja  siit           
peakorraldaja Maren Vooglaine 59074846

 

 

Buduaar.ee