NailShop üllatab meeldivalt

12 kommentaari

Tartus asub aadressil Kompanii 10 pood-salong NailShop, mis pakub eelkõige professionaalset koolitust küünetehnikutele, samuti ka kvaliteetset ja meeldivat teenindust klientidele.

Tartus asub aadressil Kompanii 10 pood-salong NailShop, mis pakub eelkõige professionaalset koolitust küünetehnikutele, samuti ka kvaliteetset ja meeldivat teenindust klientidele.

NailShop on esindussalong firmadelt IBD, EzFlow ja Misa. Materjalid ja tooted on Ameerika turul kasutusel olnud juba üle 30 aasta, mis on selle ajaga saavutanud soosingu teenindajate ja klientide seas.

Pood-salong on eriline selle poolest, et seal olevad tooted on nahasõbralikud, kõrge kvaliteediga, laias värvitoonis ja koolitajad on rahvusvaheliselt tunnustatud.

 

NailShopis müüdavad / kasutatavad tooted:

IBD on üle 30 aasta olnud maailmatasemel profitoodete valmistaja. Leiate endale parimad vahendid nii geel- kui ka akrüülküünte paigaldamiseks ja hoolduseks. Bränd on oma tooted loonud selleks, et professionaalsetel küünetehnikutel oleks võimalus suurendada oma pakutavate teenuste nimekirja ja olla efektiivselt konkurentsivõimeline kiirelt muutuval turul.

IBD geelid loovad püsiva sära, uskumatu püsivuse ja naturaalse mulje. Kõik on happevabad, õrnad nahale ja vähem kahjulikud oma küüntele. Õigel paigaldamisel pole vaja karta murdumist ja geeli lahti löömist. IBD kõrgtehnoloogiline koostis ei lase kuivatamisel tekkida niinimetatud kõrvetustunnet. 

Avasta säravate värvide maailm IBD Gel Polish geeliga, mis loob kauapüsiva värvi kõigest ühe kihiga, ilma pika ootamise ja laiali minekuta. Kõrgmoe värvid püsivad peal rohkem kui 2 nädalat ilma murdumise, koorumise või kulumiseta. Lihtne katta – kõigest üks kiht! 
  

EzFlow on juba üle 20 aasta olnud juhtival kohal uute ideedega, olles esimene, kes hakkas tootma ja levitama Prantsuse maniküüri valget tippi ja kes arendas välja ja turustas värvilisi akrüülipulbreid. Tuntud üle maailma kui konkureeriv bränd, sunnib Ezflow arendama tehnoloogiat ja uurimusi. Kaubamärk on pühendunud globaalsele koolitusele ja professionaalsele arendustööle.

EzFlow kombinatsioon Q Monomer’ist , A-Polymer’ist ja Competiton pulbritest tagab küüntele painduvuse, tugevuse ja püsivuse. Q Monomeri ainulaadne koostis ei lase küüntel värvi muuta ja A-Polymer tagab kiire kuivamise ja vastupidavuse.

 

Misa on läbinisti professionaalne kaubamärk, mis loodi aastal 1996, USA-s. Eesmärgiks on pakkuda kõrgekvaliteedilisi tooteid professionaalsetele küünetehnikutele, kes hindavad vastupidavust ja terviklikkust. Bränd on pühendunud aitama oma kliente selles kiirelt muutuvas tööstuses.

Misa küünelakid on suurepärane lisand igasse salongi. Klassikalistest värvidest kõige uuemate uudisteni, igaühel on võimalus valida just endale sobiv toon.  Alati on saadaval põhivärvid, mida täiendavad moega kaasas käivad lisakollektsioonid ja Nail Art’i joonistuslakid.

Ükski töö ei ole täiuslik ilma Misa küünehoolduslakkideta, mis annavad küüntele perfektse läike. Kõik leiavad endale laiast tootevalikust sobiva ravi, mis rahuldab igat klienti.

 

NailShopi tootevaliku ja teenustega saate tutvuda Ilumessil 3-5. oktoobril.

Rohkem infot siit.

Buduaar.ee