Naiselikkuse triumf – romantilised kleidid

Naiselikkuse triumf – romantilised kleidid

  Lehvivad kleidid, õhulised seelikud, pluusid, mis koketselt paljastavad kaunist õlga, lille- ja linnuaed kangal – sel hooajal valitseb moes naiselikkus ja romantika!
 

Lehvivad kleidid, õhulised seelikud, pluusid, mis koketselt paljastavad kaunist õlga, lille- ja linnuaed kangal – sel hooajal valitseb moes naiselikkus ja romantika!

“Käesolev hooaeg lubab taas triumfeerida mitte avatud seksuaalsuse, vaid tõelise, võluva naiselikkusega,” räägib stilist Evita Ormane. “Disainerid tuletavad meelde, et sageli palju ilusam ja ahvatlevam on lõpuni ütlemata ja avamata.”

Just suvekleit on see, mis muudab kaunist sugu tõeliseks naiseks – just nagu pungast puhkenud lille. Ja selle suve moes on kõikide rõivaste kuningannad just kleidid!

Lopsakad, kitsad, läbipaistvad, drapeeritud, krinoliiniga, dekoltee ja lõhikutega, askeetlikud ja rikkalikult kaunistatud, valged ja värvilised – jääb vaid valida endale sobiv!

Siiski üks eelistatumateks stiilideks sel hooajal on romantism, sealjuures pikad kleidid on topi eesotsas. Jääb vaid ette kujutada möödunud aastate romantilisi filmi- ja raamatukangelannasid! Just täpselt seda tüüpi kleidid – õhulised, armsad, harmoonilised vastavad käesoleva hooaja kujundile.

Teie käesoleva suve garderoobi must have on šifoonist kleit. Kunagi oli selline ilu ainult aadlidaamide pärusmaa, kuid tänapäeval võib sellise rüüga end kaunistada iga naine. Selle hooaja šifoonist kleidi aktuaalsem pikkus – midi ja maksi. On üsna elegantne, kui valides kleiti, pöörate tähelepanu ühele või mitmele uusimale moetrendile: lakoonilisus, dekoltee, romantilisus, läbipaistvus, retro. Šifoonist kleit võib olla nii kleit argipäevaks (pastelsetes toonides või aplikatsioonidega) kui ka õhtuvariant – must-valges kombinatsioonis.

Tõeline värvikarussell – lillede ja lindudega, seekord annab endast teada etnostiil ja hipiaegne mood. Ei mingit asjalikkust ega raame – naine peab end tundma vabalt! Kujundit täiendavad rihmikud või säravad kingad, samuti ebatavalised ehted.

Ka kõik, mida peame omapäraseks eksootikaks, on aktuaalne; erinevad kaunistused, hieroglüüfid, idamaised joonistused, ebatavalised värvikombinatsioonid ja väljad. Peame meeles, et meie, tüdrukud, armastame puuvilju ja lilli ning julgelt kanname kleite puuvilja- ja marjapiltidega! Paljud selle hooaja kleidid meenutavad päris tõelisi maale – natuurmörte, maastikke, impressionistlike töid: ammendamatu värvigamma, lõputu optimismi ja rõõmu pakkuv fantaasialend, romantiline õhkkond, et luua unikaalne kujund.

Üks brändidest, mille tooted sel hooajal on tabanud just kümnesse, on Kushi. Lihtsad, kuid väga romantilised, naiselikud ja lummavad kleidid, tuunikad, puuvillased, viskoosist ja šifoonist seelikud ja pluusid fantastilistes värvides ei jäta ükskõikseks ühtegi naist! Ja kui see on naise seljas, ei jää ükskõikseks ükski mees. 

 

Ainult Interneti soodusmüügiklubis Membershop.ee veel vaid mõni päev Kushi kleidid ja muud rõivad – alates 16,50 eurost kuni 20,60 euroni! Imelistel rõivastel – imelised allahindlused ainult siin!