Naiste väikesed saladused

Naiste väikesed saladused

Juba mitmendat aastat on ULTRATONE™ koolitatud terapeudid ulatanud Buduaari kaalulangetajatele oma abikäe. Kaalublogijad Inna ja Kristi said aastaga saledateks ja silmapaistvateks kaunitarideks. Buduaar otsustas piiluda ULTRATONE™ ukse vahelt sisse, et teada saada, kuidas nad naisi nii kauniks muudavad. Meid võttis lahkelt vastu Helle Nurmsalu, kellel on terviseteaduste magistrikraad füsioteraapia erialal ning ULTRATONE™ terapeudina töötanud ligi viis aastat, koolitusjuhina sellest ligi kolm aastat.

Juba mitmendat aastat on ULTRATONE™ koolitatud terapeudid ulatanud Buduaari kaalulangetajatele oma abikäe. Kaalublogijad Inna ja Kristi said aastaga saledateks ja silmapaistvateks kaunitarideks.

Buduaar otsustas piiluda ULTRATONE™ ukse vahelt sisse, et teada saada, kuidas nad naisi nii kauniks muudavad. Meid võttis lahkelt vastu Helle Nurmsalu, kellel on terviseteaduste magistrikraad füsioteraapia erialal ning ULTRATONE™ terapeudina töötanud ligi viis aastat, koolitusjuhina sellest ligi kolm aastat.

Saime teada, et ULTRATONE™ on maailmas üks tuntumatest elektroteraapia brändidest, mille kodumaa on Inglismaa. ULTRATONE™ on esindatud enam kui 80 riigis üle maailma. Eestis, kus iluturg on reguleerimata ja teenuseid osutatakse väga paljude erineva kvaliteediga seadmetega, lisab kindlasti kindlustunnet see, et kõik ULTRATONE™ protseduurid on välja töötatud koostöös Londoni ülikooli meditsiinikolledži neuroteadlastega aastakümnete pikkuse uurimistöö tulemusena ning tehnoloogia vastab USA toidu- ja ravimiameti (FDA) ülikarmidele nõuetele, olles seega tervisele turvalised ja efektiivsed. Keegi meist ei taha ju, et praegune ilu nõuaks ohvreid tulevikus!

Helle sõnul ULTRATONE™ ei tee imesid ning oluline on ka inimese enda motiveeritus vormisaamisel ning tasakaal toitumise ja liikumise vahel. ULTRATONE™ on väga hea võimalus protsessi kiirendamiseks ning murettekitavate piirkondade parandamiseks.
ULTRATONE™ klientideks on nii ülekaalus kui ka normaalkaalus inimesed, kuid üllatusena ka palju sportlased, kes annavad oma lihastele lisatoonust või soodustavad taastumist just ULTRATONE™ spordiprogrammide abil. Samuti vastsünnitanud naised, kes soovivad kiirendada pisut suureks jäänud naha ja kõhulihaste taastumist ning oma keha trimmida. Paljud naised teavad juba ka ULTRATONE™ tõhusatest näohooldustest, mis sobivad ennetavalt alates 25 aasta vanusest ning aitavad taastada noorusliku sära ka pärast 45. elusaastat.

KEHAHOOLDUSED

Tselluliidivastane hooldus

Kuna väidetavalt esineb tselluliiti 80% maailma naistest, on tselluliidi vähendamise protseduurid ka kõige populaarsemad. FDA heakskiitu omavad ultrahelid (1 ja 3 mHz) lõhustavad termiliselt rasvarakke, stimuleerivad kollageeni ja elastiini sünteesi. Maailmas ainulaadne mitmefaasiline biostimulatsioon aitab lõhustunud rasva jääkainetena organismist välja transportida ning ka lihased kasutavad seda energiana. Biostimulatsiooni programmide faasid on väga täpselt programmeeritud, lisaks lihastele mõjutatakse ka nahka, naha aluskude, rasvkude, lümfi- ja vereringet jm – seda kõike on tunda erinevate aistingutena (rullimine, toksimine, kloppimine jms). Tulemuseks on sile nahk ja toonuses lihased.
Helle toonitab, et tselluliidiga võitlus on pidev protsess. Ainult trenni ja dieediga ei ole võimalik tselluliidist lahti saada. Ilma efektiivse tselluliidiravita jääb nn apelsinikoorenahk püsima ja aastatega isegi süveneb. Salongis saavutatud tulemus ja selle püsivus sõltub aga koduse hoolduse järjepidevusest ja ka eluviisidest. Täpne raviskeem pannakse paika tasuta konsultatsiooni käigus ning üldjuhul on soovituslik pärast intensiivkuuri läbimist (12 hooldust) käia järelhoolduses algul kord nädalas, seejärel kord kuus.