Natalie Portmani kinga- kollektsioon on luksuslik ja loomasõbralik

Kuulsuste pürgimine moemaailmasse on lausa lõputu. Hollywoodi sweetheart ja taimetoitlasest näitlejanna Natalie Portman on võtnud vastu väljakutse disainida kingakollektsioon koostöös Te Casan'ga. Nagu alati, on ka Nataliel kingakollektsiooni loomisel oma põhimõte. Esiteks ei lase ta kingade valmistamisel kasutada loomanahka ja teiseks läheb 5% kingamüügist heategevuseks.

Natalie Portmani osalemine moemaailmas on midagi uudset, kuid nagu näha ei tee ta seda vaid huvist moe vastu, vaid heategevuseks. Kingi on võimalik ette tellida alates 15ndast jaanuarist. Poodi jõuab kollektsioon veebruarist. Hindade kohta täpsem informatsioon puudub, kuid kurjad keeled räägivad, et paar kingakesi maksab 200 dollari ringis.

Muide, Te Casan, kauplus millega koostöös kollektsioon valmib, on New Yorgi kingabutiik. Tegu on eksklusiivse poekesega, kus müüakse unikaalseid ning limiteeritud koguses kingi. Märgi lipulaevaks on New Yorgis (Sohos) asuv butiik(mis näeb välja täiesti erinev kõikidest poodidest, mida kunagi näinud olete). Butiik pakub naistele luksuslikke ja meisterlikult valmistatud kingi. Jalavarje toodetakse limiteeritud koguses ja see number on pressitud iga kingi talla alla.

 

/Liisa Ennuste/