NECTAYA – toitev juuksevärv nagu värvinektar!

12 kommentaari
NECTAYA – toitev  juuksevärv nagu värvinektar!

Maailm liigub üha enam juuste värvimises säästvamate ja looduslähedasemate tehnoloogiate poole. Kindlasti oled mõelnud, et Sinu salongist saadav juuksevärv võiks olla üheaegselt nii rikkaliku värvitulemusega, kui ka hooldav. Juuksed, mis on peale värvimist tunduvalt tervemad, elastsed ja erakordselt läikivad, on kahtlemata iga naise unistus.

Maailm liigub üha enam juuste värvimises  säästvamate ja looduslähedasemate tehnoloogiate poole. Kindlasti oled mõelnud, et Sinu salongist saadav juuksevärv võiks olla üheaegselt nii rikkaliku värvitulemusega, kui ka hooldav. Juuksed, mis on peale värvimist tunduvalt tervemad, elastsed ja erakordselt läikivad, on kahtlemata iga naise unistus.

Nectaya põhineb kuueaastasel mahukal uurimusel, mis on juhindunud Goldwelli soovist luua absoluutselt täiuslik juuksevärv. Tulemus: 7 patenti – unikaalne kombinatsioon tehnoloogiatest, mis toidab juukseid ja teeb nad märgatavalt tervemaks.

Eriti sügavalt hooldatud juuksed.

Erakordselt täpne ja rikkalik värvitulemus, kuni 45% rohkem läiget.

Maksimaalne hallide katvus kuni 100%.

Helendumisvõime kuni 3 astet. 

Koostises on kuni 92% looduslikke koostisaineid.

NECTAYA sisaldab süvahooldavat argaaniaõli, mis annab juustele siidise pehmuse ja erilise läike, toites neid värvimisprotsessi ajal.

Lisaks on GOLDWELL ainsana oma juuksevärvide, sh NECTAYA koostisesse lisanud patenteeritud IntraLipidTM`kompleksi, mis taastavad juustes kaotsi läinud lipiidid, täites ja ühtlustades juuksepinna ebatasasused (Vt albumist). Tulemuseks on märgatavamalt tervemad ja siledamad juuksed.
LOE LÄHEMALT Nectaya kohta  SIIT

NECTAYA teenust pakkuvad salongid leiad SIIT

KODUNE HOOLDUS:

Juuksevärvi hooldamiseks kodus kasuta pesemiseks Dualsenses Color või Color Extra Rich šampooni ja Dualsenses  Color Extra Rich Leave in  juustesse jäetavat kreempalsamit.
Lisainfo hooldustoodetele leiad SIIT

GOLDWELL – LUBADUSEKS TÄIUSLIKUD VÄRVID www.goldwell.ee