Olete oodatud Londa Professional juuksemodellide castingule

4 kommentaari
Olete oodatud Londa Professional juuksemodellide castingule

Londa Professional otsib 2014 kevad/suvi juuksetrendide esitlusele värvi- ja lõikusmodelle. Kõik lahendused kohaldatakse Sulle isikupäraselt.  Laupäeval 12. aprill kell 11.00-16.30  toimub Radisson BLU Hotel Tallinna konverentsikeskuses, Rävala Puiestee 3
rahvusvahelise koolitusmeeskonna MIJUN tippstilistide (Soome, Horvaatia ja Rumeenia) show-esitlus hooaja trendidest 
– PRIVE’E, BOUNTYFUL ja FREE ESTATE

Londa Professional otsib 2014 kevad/suvi juuksetrendide esitlusele värvi- ja lõikusmodelle. Kõik lahendused kohaldatakse Sulle isikupäraselt.

Laupäeval 12. aprill kell 11.00-16.30  toimub Radisson BLU Hotel Tallinna konverentsikeskuses, Rävala Puiestee 3
rahvusvahelise koolitusmeeskonna MIJUN tippstilistide (Soome, Horvaatia ja Rumeenia) show-esitlus hooaja trendidest
– PRIVE’E, BOUNTYFUL ja FREE ESTATE

Väljavalitud modellide casting/ettevalmistus toimub 11. aprillil Tallinnas.

PRIVÉE – Loomulike toonide ja värvisähvatuste kombinatsioon muudab selle moesuuna tõeliselt erinäoliseks. Värvigamma on inspireeritud jõulistest videvikuvärvidest, millele pakuvad kontrasti pehmed naiselikud toonid; vaarikaroosadest värvidest, millele pakuvad kontrasti rahulikud beežid toonid; ereoranžidest värvidest, millele pakuvad kontrasti puhtad nahatoonid.

BOUNTYFUL – Selles moesuunas on üliolulised võimendatud soojade loomulike värvitoonide kasutamine ning värvitoonide ulatus heledatest tumedateni, et luua sügavust ja kontrasti. Soengustiilid toetuvad lahtiselt langevatele lokkidele ja lainetele, mis on ometi täpselt paika seatud.

FREE ESTATE – see mood on üdini lahe ja argine – värvitoonide ja -laikude kontrastid muudavad selle moesuuna lõbusaks. Värvipalett on väga energiline; elava sinise ja oranži värvi panevad esile kerkima järsud, justkui päikesekulunud kivi-, betooni- ja liivatoonid.

Naised ja mehed!

Olete oodatud juuksemodellide casting’ule.
REEDEL 11. aprillil  kell 9.00 Sirowa koolitusstuudiosse, Vääna tn 7, Nõmme linnaosas.
Osalemissoovist palun teata e-mailile: modellid@sirowa.com

NAISMODELLID: soovitavalt võiks Sinu rõivasuurus olla 36-40  (pikkus alates 168 cm)

Väljavalitud modellidel tuleks arvestada, et neil oleks vaba aeg perioodil 11.-12. aprill. Valitud modellid saavad lisaks moodsale värvi- ja lõikuslahendusele ka erinevaid professionaalseid juuksehooldustooteid summas 50 eurot.