On Sul kunagi olnud kirsilõhnalisi kingi?

On Sul kunagi olnud kirsilõhnalisi kingi?

Nii küsib oma kodulehel  „kingausku“ külastajate käest uus jalanõude ja aksessuaaride ostukeskkond Kingakaubamaja.ee. 
Ilma naljata, nüüd on Sul võimalik osta ilmselt esimesi kirsilõhnalisi kingi maailmas.
Kingad, mis tõepoolest igal sammul kirsilõhna levitavad, on kombineeritud chanel-stiilis tekstiili ja naturaalse nahaga, püütonimustriline erklillas ja rohekas-beežikas toonis lakknahk kinganinadel ja kontsadel lisab veelgi efektsust. Selliste jalanõude kandmisel on raske märkamatuks jääda.

 „Sex and City“ sarja tegelaskuju Carrie Bradshawiga kingakirge jagavatele eneseteadlikele naistele loodud veebipood Kingakaubamaja.ee on oma poe tarbeks hoolikalt välja valinud andekate disainerite poolt loodud parimad jalanõude mudelid. Pakutud kingade, saabaste ning ka sinna juurde kuuluvate aksessuaaride valik rõhutab naiselikku graatsiat, seksikust ja elegantsi. Lisaks stiilsusele ja eksklusiivsusele pakub Kingakaubaja ka tippkvaliteeti. Tooted  on valmistatud pehmest ja kvaliteetsest Itaalia päritolu nahast, mis garanteerib mugavuse ja kasutuskindluse. Tootevalikust leiab Itaalia, Hispaania, Portugali ja teiste Euroopa tunnustatud disainerite loomingut.
 
Veebipoe tegevuse toetamiseks on ellu kutsutud Eesti esimene Kingaklubi nimega SHOE ME! Kingaklubi organiseerib oma klubi liikmetele üritusi, kus saab mõnusas õhkkonnas koos istuda, kingamoe teemadel vestelda ning Kingakaubamaja kingi proovida. 
Kingaklubi liikmeks on võimalik registreeruda kohe pärast esimest ostu Kingakaubamaja.ee- st.

Selleks tuleb täita sooviavaldus koos viitega Kingakaubamaja tellimuse numbrile ning lähetada see e-kirjana aadressile kingakaubamaja@kingakaubamaja.ee.

Kingaklubi liikmete eelisteks on kõikidest uudistest ja uutest toodetest olla esimestena informeeritud. Meeldivatel klubiüritustel saab muuhulgas lahendatud ka ühe veebipoodide põhilisema mure: Kuidas osta nägemata ja proovimata?
Sobivad kingad, saapad ja aksessuaarid saab välja valida aadressilt www.kingakaubamaja.ee.

Sarnased artiklid