Parim võimalus õppida ripsmeid pikendama!

15 kommentaari

Järgnev uudis on kõigile neile, kel on huvi ripsmepikenduste ja nende paigaldamise vastu. Nimelt viiakse ilusalongis Abigal lisaks juuksepikenduste koolitusele läbida nüüd ka Novalash ripsmepikenduste koolitusi.

Järgnev uudis on kõigile neile, kel on huvi ripsmepikenduste ja nende paigaldamise vastu. Nimelt viiakse ilusalongis Abigal lisaks juuksepikenduste koolitusele läbida nüüd ka Novalash’i ripsmepikenduste koolitusi.

NOVALASH
ripsmepikendused on ainulaadsed oma liimi tõttu, mis on väga vastupidav ning formaldehüüdi-vaba (allergiat tekitav aine). Vastupidiselt teistele liimidele, toodetakse sed Ameerikas, tehes sellest turvalisima liimi õrna silmapiirkonna jaoks.

NOVALASH ripsmetepikenduste koolitusi on kolme tüüpi:

1) Algaja pakett – ca 250 klienti.
Koolituse maksumus 9150.-

2) Profi pakett – ca 500 klienti.
Koolituse maksumus 14 650.-

3) Koolitus ilma materjalideta.
Koolituse maksumus 2000.-

(Hinnad sisaldavad käibemaksu)

Mida sisaldab endas koolituspakett?

1. Kolmepäevast koolitust, mille käigus õpetatakse esimesel päeval teooriat ja õpilane saab nuku peal harjutada ripsmete paigaldamist. Siis nädala möödudes toimub teine koolituspäev, kus õpilane saab proovida ripsmepikendusi paigaldada elavale modellile. Kaks nädalat hiljem viib õpilane läbi sama modelli peal ripsmepikenduste hoolduse.

2. Alumiste ripsmepikenduste koolitust

3. Kohvrit vajalike vahenditega


NOVALASH
‘i liimi saavad osta vaid NOVALASH ripsmepikenduste koolituse läbinud isikud!

Lisainfo: Kaie Männik 53900704 või email info@abigail.ee