Parimad palad New Yorgi moenädalalt

New York - niigi rahvarohke suurlinn on sel nädalal veelgi lärmakam, sest lisaks tavalistele linnaelanikele on kohale saabunud maailmakuulsad disainerid, modellid ja moehuvilistest kuulsused. Nimelt startis eelmisel reedel moemaailma suursündmus- New Yorgi moenädal. Vaatamata majanduskriisile jagub sära nii lavale kui ka lava taha!

New York – niigi rahvarohke suurlinn on sel nädalal veelgi lärmakam, sest lisaks tavalistele linnaelanikele on kohale saabunud maailmakuulsad disainerid, modellid ja moehuvilistest kuulsused. Nimelt startis eelmisel reedel moemaailma suursündmus- New Yorgi moenädal. Vaatamata majanduskriisile jagub sära nii lavale kui ka lava taha!

Moenädal koosneb paljudest moeshow’dest, kus maailmakuulsad disainerid oma 2009/2010 aasta sügistalviseid kollektsioone esitlevad. Uueks trendivooluks on “kosmos” – ehk siis hõbedased toonid, lateksretuusid ja langevad kangad. Samuti said paljud disainerid, sealhulgas ka Marc Jacobs, inspiratsiooni 80ndatest – kasutatud oli erksaid värvitoone, kõrgeid tupeeritud soenguid ning värvilist make-up’i.

All galeriis näete killukesi erinevatest kollektsioonidest, mida seni esitletud on.

/Liisa Ennuste/