Pikad ja tihedad ripsmed

Pikad ja tihedad ripsmed

 Iga naine teab, kui palju saab ära teha ripsmete välgutamisega. Olgu meik kui tahes minimaalne, ripsmed peavad ikka värvitud saama. Üllatavalt muutub pilk ja ilme, kui ripsmetele pikkust ja tihedust lisada.  

Iga naine teab, kui palju saab ära teha ripsmete välgutamisega. Olgu meik kui tahes minimaalne, ripsmed peavad ikka värvitud saama. Üllatavalt muutub pilk ja ilme, kui ripsmetele pikkust ja tihedust lisada.

 

Pikad ripsmed

 

Hoolda oma ripsmeid. Igapäevane värvimine võib ripsmed hapraks muuta. Kasuta raviseerumit ning anna vahel ripsmetele niiöelda “vaba päev”.

Kooluta ripsmeid – see muudab silmad suuremaks ja nooruslikumaks. Jälgi, et koolutaja oleks uus. Aastase kasutamise järel võib koolutaja väänduda ning hakata ripsmeid lõhkuma.

Ripsmete õigesti koolutamise nipp seisneb selles, et neid tuleb pigistada rohkem kui ainult üks kord ja võimalikult ripsmejuure lähedalt. Koolutajaga tuleks ripsmeid mööda samm-sammult edasi liikuda kuni otsteni, ettevaatlikult sulgedes, avades ja koolutajat ripsmetel edasi tõstes. See jätab ilusa kaarja tulemuse ja ripsmed püsivad korralikult koolutatuna.

Ripsmetušši õigesti kasutades saad oma ripsmeid pikemate ja tihedamatena näidata. Pikendavad ja tihendavad ripsmetuššid sisaldavad osakesi, mis kinnituvad ripsmetele ja nii saad soovitud tulemuse.

Pikemate ripsmete saamiseks hoia tuššiharja vertikaalselt. Alustades ripsmejoonest tõmba harja vertikaalselt kuni ripsmeotsteni. Osakesed kinnituvad ripsmete otstele, muutes need pikemaks.

 

Tihedamad ripsmed

 

Alusta ripsme juurest ja hoia oma ripsmetušši harja horisontaalselt, liigutades seda küljelt küljele, samal ajal ripsmete otsa suunas liikudes. See kinnitab ripsmetušši osakesed ripsmete külgedele, muutes need tihedamaks.

 

Jälgi, et soovitud tulemuse saamiseks kasutaksid ka õiget harja ja õige koostisega ripsmetušši. Enamik naisi ei tea, et hari on viimistluse seisukohalt täpselt sama tähtis kui ripsmetušši koostis.

 

On olemas neli põhilist harjatüüpi

Poolkuu-kujuline hari aitab tušši peale kandes su ripsmetel kaarjana püsida.
Paksude harjastega hari aitab ripsmeid tihendada, kattes iga ripsme ühtlase kihiga.
Kruvikujuline hari, millel on imeväikesed harjased või pole neid üldse, aitab ripsmeid rõhutada, värvides neid kuni juurteni välja.
Erineva pikkusega harjastega hari, millel on otstes lühemad ja keskel pikemad harjased, töötab väga hästi peenetel ripsmetel, muutes need ühtlaseks ja paksemaks.
 

Alati on tark ühe niiöelda “tükkis” kihi asemel kanda ripsmetele mitu õhemat kihti ripsmetušši.