Pirelli 2009. aasta kalendri pildistamine sisaldas putukaid

Kes mäletab veel “Ameerika supermodelli” episoodi, kus Tyra pani pildistamisel noorukeste modellide nägudele tarantleid? Tuleb välja, et tegu polnudki niivõrd liialdusega, vaid lausa reaalsusega.

Kes mäletab veel “Ameerika supermodelli” episoodi, kus Tyra pani pildistamisel noorukeste modellide nägudele tarantleid? Tuleb välja, et tegu polnudki niivõrd liialdusega, vaid lausa reaalsusega.

Just avaldati maailmakuulsa Pirelli 2009. aasta kalender, kaadritel ronivad kaunite modellide nägudel lausa suured rohutirtsud ja muud judinaid tekitavad põrnikad. Fotoshoot leidis aset Botswanas selle aasta mais.

Eriliste kannatuste raja elas läbi supermodell Isabeli Fontana, kes poetas ka pisara pärast sellist traumat. Videot saab näha SIIT.
 
Selleaastasel pildistamisel oli fotograafiks Peter Beard. Modellideks on maailmakuulsad kaunitarid, nende hulgas Mariacarla Boscono, Malgosia Bela, Lara Stone ja Daria Werbowy. Kaadritetagune video näitab ka modelle, keda pritsivad mudaveega elevandid, kes kõõluvad poolpaljalt puuokstel ja keda kiusavad linnud.
 
Kalender ei lähe müügiks, vaid kingitakse ainult tähtsatele kuulsustele. Siiski, vaadake videot ja veenduge, et teinekord polegi modellitöö see kõige ihaldusväärsem.
 
Liisa Ennuste