Raamatusoovitus: Milana – ühe Eesti modelli päevik

Raamatusoovitus: Milana – ühe Eesti modelli päevik

„Milana päevik on teekond läbi lillede, lindude ja linnade. Läbi modellimaailma, suhete, mõtete ja vahel ka mõttetuse“ – need on fraasid, mis võtavad raamatu sisu imehästi kokku. Ehk siis kusagil, täpsemalt Milaano-Londoni-Pariisi-ja-Barcelona vahel, elab oma iseseisvat ja tormilist elu üks salapärane eesti modell. Modell on tema kohta ilmselt väga pealiskaudselt öeldud, sest eelkõige on ta naine – piisavalt küüniline, vaimukas ja särav.     

„Milana päevik on teekond läbi lillede, lindude ja linnade. Läbi modellimaailma, suhete, mõtete ja vahel ka mõttetuse“ – need on fraasid, mis võtavad raamatu sisu imehästi kokku. Ehk siis kusagil, täpsemalt Milaano-Londoni-Pariisi ja Barcelona vahel elab oma iseseisvat ja tormilist elu üks salapärane eesti modell. Modell on tema kohta ilmselt väga pealiskaudselt öeldud, sest eelkõige on ta naine – piisavalt küüniline, vaimukas ja särav. Ta jagab meiega oma lugu ning räägib avameelselt modellimaailma telgitagustest, suhetest oma meeskallimatega ning reisimisest kohtadesse, kuhu on õnn sattuda vaid vähestel. Lisaks räägib tema aus ja kaasahaarav raamat ka eluga äraleppimisest, väikestest ja suurtest hirmudest, õnnest ning rahulolust. 

Teadmiseks kõigile, et raamatust on ka esimene eestikeelne iPhone’i versioon, mille kohta lähemalt: www.milanaraamat.ee.