RIVIERA MAISON – Sinu elustiil

RIVIERA MAISON – Sinu elustiil

RIVIERA MAISON – SINU ELUSTIIL

Nüüdsest on lõpuks võimalik Riviera Maisoni tooteid osta ka Eestist! Riviera Maison on kiirelt arenev elustiili pakkuv ettevõte, mis on pärit Hollandist.

Selgelt eristuv kontseptsioon pakub “maakodu elustiili” unikaalsel moel, kus eksklusiivsus, harmoonia, romantika ja atmosfäär on võtmekontseptsiooniks. Riviera Maison disainib ning arendab kogu kollektsiooni ise ning seetõttu saavad kliendid osta unikaalseid ning inspireerivaid aksessuaare koju ja aeda.
Uusi tooteid lisatakse kollektsiooni pidevalt ning tänu laiale toodetevalikule ning detailidesse pühendumisele on valikut igale maitsele. Riviera Maisoni mööbli ja aksessuaaridega on võimalik hoone sisustada alates esikust lõpetades pööninguga.
 
Toodete iseloom meenutab Prantsuse Riviera piirkonda, mis on segunenud New England stiiliga. “Riviera Maison’i sisekujundus on justkui soe tekk, mis katab sinu keha” Toodetevalikus leidub kokku üle 3000 erineva toote ning uued tooted on pidevalt arenduses.
 
Riviera Maison on midagi rohkemat kui lihtsalt kontseptsioon, mis koosneb atraktiivsetest kodu aksessuaaridest – see on täielik elustiil. Riviera Maisoni iseloomulikke tooteid leidub üle maailma kodudest, hotellidest ning unikaalsetest restoranidest. Lisaks leidub kodulehel palju pilte, mis abistavad kliente toodete sobitamisel.
 
Riviera Maisoni ideoloogia on: ”Me ei müü lauda, tooli või lauanõusid vaid me müüme õhtusööki sõpradega”!

Toodetega on võimalik tutvuda  ja tooteid tellida www.blueharbor.ee.

Vaata galeriid Riviera Maison´i toodetega ja tee tutvust oma uue elustiiliga!