Selgus Kadarbiku Smuuti tervisetüdruk

24 kommentaari

Septembri lõpust käivitus mäng, kus otsiti Kadarbiku Smuuti tervisetüdrukut. Selleks pidi kodus meisterdama ühe toreda kokteiliga pildi ning soovituslikult lisama ka retsepti veebilehele.  

Septembri lõpust käivitus mäng, kus otsiti Kadarbiku Smuuti tervisetüdrukut. Selleks pidi kodus meisterdama ühe toreda kokteiliga pildi ning soovituslikult lisama ka retsepti veebilehele.

Eelmisel nädalal selgitati välja Kadarbiku Köögivilja OÜ esindajate poolt 10 finalisti kasutajatenimedega: Pyari, Mommikomm, Kristina21, Koke, Kermeseplix, Jumalanna, Carmel21, Mirjams, Kiizuke ja Nupsu5.

Edasi kutsuti kõik 10 finalisti Rakvere Spa-sse, et seal selgitada tegelik võitja. Kohale õnnestus tulla 4 kandidaadil. Tüdrukud valmistasid käesolevatest vahenditest (Kadarbiku kõik mahlasordid, jäätis, kaunistamiseks puuviljad) ning kodust kaasa võetud komponentidest 1 kokteili, millele pidid nad välja mõtlema ka nime. Kõik tüdrukud said ka oma kokteili iseloomustada paari lausega. Kokteilid olid sellised, saate ka ise järgi proovida: 
* Sandra  “Kollane sügis” – hommikueine smuuti, maitsestamata jogurt ja jäätis
* Mirjam  “Saladus” – kihiline kokteil, põhjas maasikas, roheline kiht oli kiivi, piparmünt, ingver, ananassi-laimismuuti, kollane kiht hommikueine ja mango smuuti, banaan, keskel oli jäätis ja peal tuhk- ja fariinisuhkur
* Pamela  “Kadarbiku Spa” peedimahl, rabarberi-maasikamahl, mustika-vaarika smuuti, peal riivitud mõrušokolaad
* Egne  “Aia ilu” – oma kodused mahlad ja värviks peedimahl

Seni kuni tüdrukud said mõnusalt aega veeta veekeskuses sulistades, tegi žürii oma otsust. žürii koosnes 3 liikmest, esindajad Kadarbiku Köögivili OÜ, Buduaar ja Rakvere Aqva Spa poolt. Hinnati maitset, välimust ning kokteili iseloomustust. Üsna ülekaalukalt võitis Pamela kokteiliga “Kadarbiku Spa”.

Kõik osavõtjad said kingiks värsked Smuuti-mahlad Kadarbiku Köögivilja poolt ja Buduaari poolt ajakirja aastatellimuse ning peaauhind Aqva  Energy  Vitalite pakett kahele (2 päeva, 1 öö) väärtusega 4540 krooni sai endale ametlik Smuuti tervisetüdruk Pamela.
 
Täname kõiki osavõtjaid ning korraldajaid ja palju õnne võitjatele!
Vaata altpoolt ka pilte!

 
Kadarbiku Köögivilja mahlade kohta rohkem infot siit: http://www.kadarbiku.ee/

Rakvere Aqva Spa võimaluste kohta info siit: http://www.aqvahotels.ee/

 

Buduaar.ee