Selle maikuu eriline Vogue

Selle maikuu USA Vogue'i kaas on eriline - kõiksuguste kuulsuste asemel figureerivad seal päris modellid!

Selle maikuu USA Vogue’i kaas on eriline – kõiksuguste kuulsuste asemel figureerivad seal päris modellid!

Kaanefoto pildistas tuntud fotograaf Steven Meisel. Ekstra-eriline on ajakirja esikaas ka selle poolest, et juba kolmandat kuud järjest ilutseb pildil mustanahaline naine. Aprilli kaanel oli selleks Beyonce, märtsi omal Michelle Obama ning nüüd modell Liya Kebede.

Modell Liya on asetatud otse esiritta, samal ajal kui näiteks Jourdan Dunni vaatamiseks peab ajakirja kaane lahti keerama. Vasakult paremale on modellid järgmised: Liya Kebede, Natalia Vodianova, Anna Jagodzinska, Isabeli Fontana, Lara Stone, Jourdan Dunn, Raquel Zimmermann, Caroline Trentini ja Natasha Poly.

Liya on 31-aastane Etioopia modell, kes on USA Vogue’i kaanel olnud varem juba rohkem kui kaks korda. Forbes’i admetel oli Kebede modellide palganumbrite järjekorras üheteistkümnendal kohal maailmas. Juhuse läbi sattus Liya kokku Prantsuse modelliagentuuriga ning pärast kooli lõpetamist kolis Pariisi. Suur läbimurre tema modellikarjääris toimus aastal 2000, kui Tom Ford teda oma sügistalvise kollektsiooni moeshow’sse osalema kutsus.

Pilte Liya’st näete galeriis.

/Liisa Ennuste/