Selle suve aktuaalsed teemad jumestuses, stiilis ja moes

15 kommentaari
Selle suve aktuaalsed teemad jumestuses, stiilis ja moes

Naised tunnevad alati soovi teada saada, millised moetendentsid on ees ootamas. Millised on selle suve värvid? Millised toonid valida igapäevaseks jumestuseks ja suvisteks pidudeks? Ka rannas tahaks kaunis olla, kas ja millist jumestust võiks kasutada? Vastused, kuidas olla kaunis kõige päikeserikkamal hooajal, annab Oriflame’i jumestuskunstnik Andris Ruskulis.

Naised tunnevad alati soovi teada saada, millised moetendentsid on ees ootamas. Millised on selle suve värvid? Millised toonid valida igapäevaseks jumestuseks ja suvisteks pidudeks? Ka rannas tahaks kaunis olla, kas ja millist jumestust võiks kasutada? Vastused, kuidas olla kaunis kõige päikeserikkamal hooajal, annab Oriflame’i jumestuskunstnik Andris Ruskulis. Vaata ka allolevat pildigaleriid!

Jumestaja ja stilistina jagab Andris oma teadmisi jumestuse, värvide ja stiili osas igapäevaselt Oriflame’is Riias ning sõidab ringi palju ka erinevates riikides. Tema jutt ja näited on lihtsalt jälgitavad ning julgustavad iseseisvalt jumestuspaletti kasutama. Andris nendib, et terve näonahk on varandus, mille eest peame oskama hoolitseda. Andrise peen värvi- ja stiilitunnetus innustab kõiki veelgi ilusam olema!

Tagasi erksatesse 80ndatesse

Sel suvel on peamiseks aktsendiks jumestuses, moes ja stiilis 70ndad ja 80ndad. Eriti aktuaalselt on esil erksad värvid. Domineerivateks toonideks on roosa-oranž, meretoonid alustades türkiissinisest ja lõpetades sooja sinakas-lillaga. Need toonid on hea valik suviseks riietuseks ja ka jumestuseks. „Ei ole vaja karta kombineerida erksaid värve riietuses ja meigis, kuid seda tuleb teha läbimõeldult ja maitsekalt, nii et need värvid omavahel sobiksid ja stilistiliselt moodustaksid ühtse värvigamma,“ rõhutab Andris. „Ebaõnnestunud valik oleks ühendada värvid, mis on omavahel vastuolus. Näiteks suvisteks pidulikeks sündmusteks noortele oleks hea valik lõheroosa huuleläige ja sama tooni küünelakk.“

Moes on Sofia Loren’i silmad

Andris näitab, kuidas daamid võivad teha oma silmad veelgi väljendusrikkamaks korrektse kontuurjoonega ripsmete piiril. „Kontuurjoon võib olla väga peenike, see toob  hästi esile ripsmete kaardumise. Kontuurjoone võib teha ka Sofia Loreni stiilis lopsakama, kuid  sellisel juhul tuleb erilist tähelepanu pöörata silmade vormile – suurtele ja väljendusrikastele silmadele sobib lai kontuurjoon, väikestele laugudele soovitan peenemat joont,“ räägib Andris. Heaks lahenduseks suvel on valida jumestuskreemi asemel kerge tekstuuriga tooniv niisutaja, mis sobib kõikidele nahatüüpidele.

Endiselt on moes suitsusilmad. „Suitsusilmade tegemiseks võib nüüd kasutada siniseid, kollaseid ja oranže toone. Õhtuseks jumestuseks on soovitavad aga tumedamad, hallikad toonid, mis lisavad silmadele ilmekust,“ soovitab Andris.

Piduliku sündmuse eel

„Pidulikuks sündmuseks valmistudes on üks kasulik nipp – õige nahahooldus. See aitab alati hea välja näha,“ märgib Andris. „Valmistudes eriti tähtsaks sündmuseks, näiteks pulmadeks, on soovitav teha näole niisutav ja kosutav mask, mis aitab nahal stressiga hakkama saada, eriti kui seda teha enne üritust hommikul. Pruudimeiki on alati parem teha ja see püsib kaunis, kui nahk on eelnevalt hästi ja õigesti hooldatud “, lisab Andris.

Soe suvi ja jumestus

Soojal ajal vajab erilist tähelepanu kombineeritud ja rasune nahk. Naha eest peab pidevalt hoolt kandma, seda puhastama õigete vahenditega, seda niisutama ja kaitsma. Igapäevasele nahahooldusrutiinile lisaks võiks nädalas korra või paar teha näole koorimist või koorivat maski, sõltuvalt naha tüübist ja vajadusest, soovitab spetsialist. Ta viitab ka sellele, et kartus suvel jumestust kasutada, on põhjendamatu. „Ma ei ole nõus, et kosmeetika ei lase nahal hingata. Vastupidi – see hoopis kaitseb nahka keskkonna kahjuliku mõju eest.“

Suvi ja rand

Suveks soovitame vaid päikesekaitsega tooteid, neid, mis on mõeldud just rannas kasutamiseks ja kõrge SPF-ga. „Kui reisite lõunamaadesse, kasutage kindlasti kõrge päikesekaitsefaktoriga tooteid – SPF25 või kõrgem, sest meie põhjamaisele heledale nahale on lõunamaa päike kõvaks katsumuseks,“ soovitab Andris ja samas keelab ta kategooriliselt minna randa jumestusega, sest see on kahjulik näonahale.

Kui aga soovime peale randa head välja näha, on sobivaks valikuks kreemjad lauvärvid, mida võib kanda nahale jumestuskreemita. „Kreemjad lauvärvid on püsivad ja päikesepaitatud jumega tulevad nad hästi esile, annavad värske tulemuse. Lisaks kanna huultele toonivat läiget. Soovitus: kui kasutada päikesekaitsetooteid, siis püsib päevitus kauem ja on nahale vähem kahjulik. Lisaks ei tohi unustada naha eest hoolitseda päevitusjärgsete toodetega. Need rahustavad ja niisutavad nahka,“ soovitab Andris.

Oriflame’i jumestuskunstnik ja stilist Andris Ruskulis kutsub kõiki üles oma naha eest regulaarselt ja järjekindlalt hoolitsema, valima sobivaid tooteid selleks, siis ei pea meigiga „vigu“ varjama. Oriflame’i ilutoodetega olete oodatud tutvuma 5. juulil Narvas, 6. juulil Pärnus ja 7. juulil Tallinnas. Andrisega kohtute 5. juulil Narvas.
Nendes linnades annavad professionaalsed ilukonsultandid ja kogenud spetsialistid nõu ja näitavad kohapeal, kuidas teha jumestust. Ürituse jooksul saab testida oma näonahka ja saada soovitusi sobivate näohooldustoodete valikuks. Uusimate moetrendidega tutvustab Halensi moeshow. Lisaks ootavad neid, kes liituvad Oriflame’iga, meeldivad üllatused. Loositakse välja hulgaliselt kingitusi. Üritustel esinevad Uku Suviste (Tallinn), Artjom Savitski (Pärnu) ja „Мэй Дэй“ (Narva).

Infot Oriflame’i juubelituuri ürituste kohta leiate: www.oriflame.ee