Sharon Stone’i ilutoode, milleta ta elada ei saa!

16 kommentaari
Sharon Stone’i ilutoode, milleta ta elada ei saa!

Andekas näitleja Sharon Stone on hoolimata oma 51 eluaastale siiski paljude küpsete naiste ilu-ideaal. Tunne rõõmu ja katseta kõigega- sellise lause sõnab Sharon Stone oma  töö ja ilurutiinide kohta.Siit loetelu asjadest, mida Sharon vajab, et püsida kaunis.

Andekas näitleja Sharon Stone on hoolimata oma 51 eluaastast siiski paljude küpsete naiste ilu-ideaal. Tunne rõõmu ja katseta kõigega- nii armastab Sharon Stone oma töö ja ilurutiinide kohta öelda. Siit loetelu asjadest, mida Sharon vajab, et püsida kaunis.

 Pantene 2-in1 šampoon-palsam: “Minu stilist soovitas seda ja tõesti see sobib mulle, kui kiire elutempoga naisele.”

• Diptyque küünlad: “Küünlavalgus, valged lilled, muusika või hea raamat – need on minu parimad stressimaandajad.”

• Vannisool: “Üks minu ilutoode, milleta ma elada ei saa. Vann aitab mul alati õhtuti uinuda.”

• Vene sigaretid (Sharon oli intervjuu andmisel Moskvas): “Kui olin Aafrikas, proovisin krokodilliliha, mis on delikatess. Siin Moskvas, Puškini kohvikus, pistan kotti ka vene sigaretid.”

 Dior 5 colour eyeshadow in mystic Jade: “Ma kasutan kõiki neid julgeid värve sellest palletist, need lihtsalt sobivad nii hästi kokku.”

• Diorshow powder in artistic bronze: “Seda ma kasutan jumestuskreemi asemel, et saada õrn sära. Enamus jumestuskreeme muudavad su 103-aastaseks ja pole olemas ka inimlikke toone. Kes on õigupoolest “pink” (roosa) või “yellow” (kollane) nagu tooni-iseloomustuses kirjas on?”

• Teksad: “Ma lausa elan teksastes ja kannan ka valget T-särki nädalavahetustel. Ma topin oma mobiili ühte tagataskusse ja juhilaod teise.”

 Mänguasjad: “Et kodust välja minemisel saada aega enda jaoks, panen mängima Nickelodeon´i ja asetan kausi mänguasjadega lauale, siis saavad mu kolm last mängida.”

• Kate Somerville quench hydrating serum: “See on kerge ent siiski niisutab väga hästi.”

• Diorshow mascara in black: “Ma ei kannata ripsmetuši eemaldamist, seetõttu kasutan seda ainult siis, kui lähen välja. Kas keegi palun leiutaks silmameigieemaldaja, mis töötaks nii hästi, et pärast meigi eemaldamist ei näeks ma välja nagu läbi pekstud?!!”

• Catherin Michiels’i ehted: “Kandsin neid oma esimese Diori reklaami võtetel ja armusin sellese, kui meisterlikult need ehted on valmistatud.”

• Christian Dior capture totale multi-perfection creme: “Kui ma olin 12, siis mu ema soovitas mul nahka niisutada iga päev ja te peaksite nägema mu ema – 74 ja ei ühtegi kortsu. Minu rutiin muutub vastavalt kliimale, aga see kreem on mu lemmik pikkadel lennusõitudel.”

Mari Ojasaar
Allikas: marieclaire.com