Siidisukk – sukad Sinu postkasti!

Siidisukk – sukad Sinu postkasti!

Siidisuka saladuslikult sarmikas e-pood on tõeline sukasõltlaste paradiis – tuntud ja kvaliteetsed lemmikbrändid vaid hiirekliki kaugusel.

Selle sügise kollektsioonidega on esindatud tugevad ja särtsakad Itaalia kaubamärgid Philippe Matignon, Levante, Golden Lady, Elledue, Filodoro, Gaetano Cazzola. Aegumatut Põhjamaade disaini ja kvaliteeti võib leida kaubamärkidelt Vogue, Amar ja Norlyn. Kirsiks tordil on meie oma Eesti disaineri Kristina Viirpalu üdini naiselik ja täiesti vastupandamatu autorikollektsioon.

Siidisuka e-poest leiad väärika valiku sukki, sukkpükse, retuuse, põlvikuid ja sokke. Selle sügise suurim trend on aga hoopis ülepõlvepõlvikud ja säärised. Kõik kihiline on väga in! Jahedate sügisilmadega kanna läbipaistmatuid sukkpükse sääriste ja ülepõlvepõlvikutega, nii hoiad sääred soojas, jäädes samas üdini trendikaks. Kõiki neid tooteid leiad Siidisukast laias värvi – ja materjalivalikus.

Loomulikult ei puudu ka klassikalised tooted konservatiivsemale maitsele. Esindatud on  mitmed innovatiivsed uudistooted – Levante sügiskollektsioonis on kahtepidi kantavad sukkpüksid moodsates sügistoonides. Täiuslik maiuspala praktilisele naisele! Sensuaalseid ja naiselikke pitse leiad Voguelt ning vahvaid lõikeid ja ootamatuid lahendusi Gaetano Cazzolalt.

Siidisukast on tooteid lihtne osta – vajalikud määratlused on toodud vasakul menüüribas ja võid mõnuga sobrada uuemates kollektsioonides. Kauba saad kiirelt ja mugavalt kätte Smartposti või Eesti Postiga. Pood on avatud 24/7 ja Sa oled oodatud igal ajal. Sul on valiku tegemiseks piiramatult aega – saad koduses rahus ja vaikuses valida oma garderoobiga kõige paremini sobivad tooted. Juhul, kui aeg on Sinu jaoks oluline resurss, siis kasuta lihtsat otsingusüsteemi, mis aitab suurest valikust just Sinule sobiva värvi, suuruse või paksuse hetkega välja tuua. Ning “last, but not least” – Siidisuka e-pood pakub Sulle reeglina poehindadest märgatavalt soodsamaid hindu.

… ja siis vaikselt, salamahti tegin Siidisuka lahti….

http://www.siidisukk.ee/

Vaata galeriid!