Spetsiaalselt meeste juuste jaoks mõeldud – Wella SP Men

Spetsiaalselt meeste juuste jaoks mõeldud – Wella SP Men

Wella System Professional tõi turule SP Men meestele mõeldud tootesarja ja Decoding salongiteenused. Salongiteenused sisaldavad näo- ja juuksehooldusi, et vastata meeste juuste ja peanaha personaalsetele vajadustele ning saavutada juuste ja peanaha täiuslikkust. SP Men täiuslik tootesari vastab üha suurenevale nõudlusele meestele mõeldud toodete ja teenuste järele.  

Wella System Professional tõi turule SP Men meestele mõeldud tootesarja ja Decoding salongiteenused. Salongiteenused sisaldavad  juuksehooldusi, et vastata meeste juuste ja peanaha personaalsetele vajadustele ning saavutada juuste ja peanaha täiuslikkust.  SP Men täiuslik tootesari vastab üha suurenevale nõudlusele meestele mõeldud toodete ja teenuste järele. Decording salongihoolduste osas on ka meestele mõeldud näohooldused.

Juuste ja peanaha osas on meestel naistest erinevad vajadused nende bioloogiliste erinevuste tõttu. Suurem osa meestest vajab ravi juuste väljalangemise, peanaha ärrituse või kõõma vastu. Lisaks on nad üha enam teadlikud sellest, et nende karedad või õhukesed juuksed vajavad erinevat hooldust. SP Men tootesari aitab igal mehel kindlaks määrata oma juuste personaalsed vajadused, võimaldades saavutada individuaalse juuksehoolduse täiuslikkust nelja lihtsa sammu abil: esmalt puhastamine, seejärel peanaha ravi, siis hooldus ja lõpuks juuste viimistlemine.

SP Men tootesarja teaduslik taust
Kokkusegatuna avavad SP Men toonikud ja eliksiirid koostoimes meeste peanaha ja juukseosade koodi. Kõik toonikud sisaldavad spetsiaalset vitamiinide kompleksi ning neil on peanahale kantuna konkreetne ülesanne.

Maxximum toonik oma Maxximum kompleksiga võitleb päriliku juuste väljalangemise vastu, stimuleerides juuksejuurte vereringet ja parandades juuste kinnitumist.

Refresh toonik värskendab peanahka selles sisalduva mentooli ja kofeiini abil, millel on märkimisväärne peanahka jahutav toime ning see aitab vähendada juuste rasuseks muutumist.

Sensitive toonik jahutab peanaha tundlikke piirkondi ning leevendab õrnalt peanaha sügelust.

Eliksiirid tugevdavad juukseid, sisaldades tugevatoimelisi antioksüdante, mis eemaldavad juustest kahjulikke vabu radikaale ja kaitsevad neid kahjustuste eest.
Strength eliksiiril on juukseid tihendav toime. 
Hydrate eliksiir lisab tänu oma antioksüdantide kompleksile juustele niiskust.

Maria Castan Wella teaduskommunikatsiooni osakonnast selgitab: „SP Men tootesarja kuuluvad selliste toodete kombinatsioonid, mis vastavad meeste juuste ja peanaha ainulaadsetele vajadustele. Näiteks ükskõik millise tooniku segamine Strength eliksiiriga võib kahekordistada iga juuksekiu tugevust, samas kui ükskõik millise tooniku segamine Hydrate eliksiiriga võib kahekordistada juuste hooldust ja kaitset.”

Terviklik kollektsioon
SP Men tootesari koosneb spetsiaalselt meeste vajadustele vastavatest toodetest. SP Men hooldussari sisaldab terviklikku valikut šampoone, eliksiire ja toonikuid, mis on spetsiaalse koostisega, et aidata säilitada tugevaid ja täiuslikult terve välimusega juukseid ja peanahka ja ravida mehelike juustega seotud probleeme – juuste väljalangemine, ärritus, kõõm, kuivad ja nõrgad juuksed. Juustesse jäetavate viimistlustoodete sari koosneb ühest geelist, mis annab juustele tugeva hoidvuse, viimistluskreemist kindla struktuuri andmiseks, matistavast pastast, mis annab juustele täiendava tekstuuri, ning klassikalisest vahast juustele täiendava sära andmiseks. SP Men tootesarja kuuluvad ka väljapestavad toonivad vahtvärvid (must ja pruun), mis aitavad toonida juuste halli tooni.

Terviklik personaalne SP Men tootesari viib kliendi juuste täiustamise teekonnale – alates nende salongikülastusest kuni koduse ravini. Lõpptulemuseks on terve välimusega juuksed, mille eest on hoolitsetud ja mis on täiuslikult viimistletud juurtest otsteni.

Hinnad:  toonikud alates 16 €  ja šampoonid alates  18 €
Saadaval Talllinna ja Tartu Kaubamajas, Stockmannis, ILU kauplustes ja parimates juuksurisalongides üle Eesti.

SUPERPAKKUMINE: Märtsikuus on kõikides ILU kauplustes kogu SP MEN sari -20%