Staarid aitasid Turvakeskuse tüdrukutele kinkida lõpukleidid

Tulemas on lõpuaktused, koolinoorte oodatuim sündmus kevadel. Seoses sellega kogunesid meie armastatud staarid, et disainida põnevaid riided, aitamaks turvakeskuse koolinoortele lõpukleitide ostmisvõimalusele kaasa. Nüüd on sinul võimalus kanda staaride disainitud riideid, tehes samas sellega ühe suure heateo noortele.

4. ja 6.mail leidis aset heategevuse aktsioon ühes vanalinna esinduspoes, toimus laojääkide värskendamine ehk re-disainimine tuntud persoonide poolt, kust edasi lähevad tuunitud rõivad juba oksjonile, mille kogu tulu annetatakse Tallinna Laste Turvakeskuse 9. klassi lõpetavate tüdrukute lõpukleitide jaoks.

Rõivaste tuunimisele andsid oma panuse kohalikud staarid: ärinane Tiiu Järviste, hurmur Uku Suviste, kulturist Argo Ader, laulja Iiris Vesik, elukunstnik Martin Saar, näitleja Karin Rask, laulja Koit Toome koos elukaaslase Kaia Triisaga, stilist ja moeblogija Liisa Ennuste.

Igaüks pidi valima vähemalt ühe rõivaeseme ja selle siis oma äranägemise järgi re-disainima, andma uue, huvitava ja omanäolise väljanägemise. Emotsioonid oli kõigil osavõtjatel väga positiivsed ja meisterdamine võttis aega oma 2h igaühel. Kasutati väga erinevaid tuunimise võtteid alates värviliste sleifide ja kivikeste külge kinnitamisest kuni pluusile okste motiivi maalimiseni. Võib eranditult kinnitada, et kõik vastvalminud re-disainitud rõivad näevad super ägedad välja.

Re-disainitud riided lähevad müügile internetioksjonile Haust Collection Tallinn Facebooki kontole, kust kõigil huvilistel on võimalik rõivaid uudistada ja kohe oma pakkumised teha. Oksjon facebookis kestab 5 päeva, algab 08.mail ja pakkumised loetakse lõplikuks 12. mai õhtul kell 18.00.

Lisainfo:
Tallinna Laste Turvakeskus on linnaeelarveline asutus, mille koosseisu kuulub kaks keskust: 1993.a. avatud Lilleküla keskuses on 14 kohta vanemliku hoolitsuseta lastele vanuses 3–18 aastat ning 2000.a. avatud Nõmme tee keskuses on 48 kohta sõltuvusprobleemidega lastele vanuses 10–18 aastat. 
Tänase seisuga on Turvakeskusest saanud abi ligi 3000 last. 
www.lasteturva.ee