Superstilist Patricia Fieldi looming on varsti netis müügil

7 kommentaari

Head uudised kõigile, kes on kiindunud netishoppingusse! Seksi ja linna stilist Patricia Field disainib limiteeritud riidekollektsiooni Home Shopping Network’i jaoks. See pole esimene kord, kui Field oma annet kellegagi kooskõlas proovile paneb… Nimelt on staaristilist teinud koostööd nii Payless’i, Marks and Spencer’i kui ka HSN’ga. Uus kollektsioon kannab nime Destination Style New York (Huvitav huvitav, kas nimi müüb ka sarja „Seks ja linn“  brändi?)

Head uudised kõigile, kes on kiindunud netishoppingusse! Seksi ja linna stilist Patricia Field disainib limiteeritud riidekollektsiooni Home Shopping Network’i jaoks. See pole esimene kord, kui Field oma annet kellegagi kooskõlas proovile paneb… Nimelt on staaristilist teinud koostööd nii Payless’i, Marks and Spencer’i kui ka HSN’ga. Uus kollektsioon kannab nime Destination Style New York (Huvitav huvitav, kas nimi müüb ka sarja „Seks ja linn  brändi?)

Kollektsioon tuleb Fieldi sõnul midagi tema enda brändi toodete sarnast – ehk siis värviline ja julge! „Igaüks saab minna sisse ja endale midagi leida,“ sõnab Patricia. Tegu on 50-esemelise kollektsiooniga, mis koosneb teksastest, spordiriietest, kleitidest ning aksessuaaridest.

Muide, kollektsiooni üheks leivanumbriks on ka Carrie valge tohutu suure lillega kleit, millega ta filmi alguses tänaval jalutab (kleiti saate näha ka galeriist). Ning naised, kes ei soovi soetada tervet kleiti, saavad osta vaid selle kuulsa lilleprossi, mida aksessuaarina oma riietele kinnitada saab. Kes oleks uskunud, et Carrie kleit meie jaoks nii kättesaadav võiks olla?

Ülejäänud esemed varieeruvad pildiga T-särgist punase roosiga ja nahkvööga kleidini ning litritest pusani. Kollektsiooni esemed maksavad vahemikus 390 – 1990 krooni.  

HSN (Home Shopping Network) hakkab kollektsiooni promoma septembris, samal ajal kui toimub ka moenädal. Müüki läheb kollektsioon 23. septembril ja et populaarsest kollektsioonist osa saada, tuleks olla väle!

/Liisa Ennuste/