Suur avamispidu – New Yorker Ülemiste!

Suur avamispidu – New Yorker Ülemiste!

Euroopa üks populaarsemaid moefirmasid NewYorker avab 6. oktoobril taaskord Eestis uue kaupluse. Avamispäeval kui ka edaspidi soetada Ülemiste Keskuses juhtiva noortemoe New Yorkeri oma brändide Amisu, Smog, Fishbone ja Fishbone Sister trendikaupu.

Euroopa üks populaarsemaid moefirmasid NewYorker avab 6. oktoobril taaskord Eestis uue kaupluse. Ülemiste Keskuse rohkem kui 700ruutmeetrisel pinnal saab nii avamispäeval kui ka edaspidi soetada juhtiva noortemoe New Yorkeri oma brändide Amisu, Smog, Fishbone ja Fishbone Sister trendikaupu. Tule Ülemiste Keskusesse ja vali uuest sügiskollektsioonist välja moodsaid rõivaid, aksessuaare ja pesu, sest avamispäeval on rikkalikult meelelahutust ja meeldivad üllatused!

New Yorker kaubamärgist

Esimene New Yorkeri kauplus  avati 1971. aastal Põhja-Saksamaal Flensburgis. Tänaseks on New Yorker oma 804 kauplusega 30 erinevas riigis üks Euroopa suuremaid moefirmasid. New Yorker on tänu targale positsioneerimisele esimese poe avamisest alates järjepidevalt laienenud. Edu võtmeks on olnud kahtlemata see, et New Yorkeri kollektsioonid on hooajalised ning pakuvad kogu aeg uusi rõivastumisideid, kaasates pidevalt  kõige värskemaid moevoolusid. New Yorker on alguse aegadest oma ostja soove ette aimanud. See noortemoe bränd on ka moodsale eestimaalasele hästi tuntud, seda tänu kuuele kauplusele Eestis, mis müüvad taskukohaste hindadega New Yorkeri pilkupüüdvaid kollektsioone.   

New Yorkeri meeskonda kuulub üle 14 000 põhikohaga töötaja üle maailma. Kauplused on esindatud suurimates Euroopa linnades nagu Madriid, Barcelona, Berliin, Praha ning ka Tallinnas ja Eesti teistes linnades. Vastupidiselt paljude rõivatootjate viimaste aegade müüginumbrite langusele on New Yorker just tugevalt kasvatanud oma lojaalset moeteadlikku noort ostjaskonda ja seeläbi ka müüginumbreid suurendanud.

Trendikas noortemood

New Yorker loob peamiselt noortemoodi, milleks on teksariided, spordirõivad ja noorte tänavamood, mida on täiendamas lai valik aksessuaare ning ihaldusväärse disaniga trendikas pesu. New Yorkerist saab osta järgmisi brände:
Fishbone (meeste spordi- ja tänavamood)
Fishbone Sister (naiste spordi- ja tänavamood)
Amisu (naiselik lady-like mood)
Smog (meeste vabaajarõivad)
Censored (aluspesu ja rannarõivad)

Uus kollektsioon

Selle aasta sügiskollektsioonist leiate erinevate lõigete ja tegumoodidega pikki beeže mantleid, mida on täiendamas kohevad karusnaha imitatsioonidega kraed ning laia valiku stiilseid kunstnahast jakke. Selle sügise must have riideesemeteks on aga elegantne must või hall, lühike kleit, mida kombineerida volangkaelusega toppide, musta või valge pitsist body`ga või kroogetega pluusidega. Selle stiili juurde annavad viimase aktsendi hetkel moesolevad üle põlve ja ka pahkluuni ulatuvad väga madala säärega või pitselementidega saapad ning kalavõrgumustrilised retuusid.
Teid oodatakse 6. oktoobril Ülemiste Keskusesse uue poe avamisele.  

Pane oma teadmised SIIN proovile ja ehk võidad ka Sina endale New Yorker kaupluste krediiti.

Sarnased artiklid