Suur kuldgloobuse kleidigalerii!

Suur auhindade jagamise hooaeg on kätte jõudnud. Staaride jaoks on see üks kiiremaid, kuid samas ka närvilisemaid perioode – saab ju tunnustatud nende töö või siis hoopiski jäävad nad sellest tunnustusest ilma.

Suur auhindade jagamise hooaeg on kätte jõudnud. Staaride jaoks on see üks kiiremaid kuid samas ka närvilisemaid perioode – saab ju tunnustatud nende töö või siis hoopiski jäävad nad sellest tunnustusest ilma.

Kiire aeg on see ka disaineritele, kes panevad staarid riidesse vaid oma parimatesse rõivastesse. Kuldgloobuse auhindade jagamisel oli kohal tohutu hulk maailma tipptasemel näitlejaid ja näitlejannasid. Loomulikult konkureerisid näitlejannad peale auhindade ka oma kleitidega. 

Vaata suurt kleidigaleriid ja otsusta, kes oli teinud selle õhtu parima valiku!

Oma kaunite kleitidega hiilgasid Vanessa Hudgens, Kate Hudson, Sofia Vergara, Miranda Kerr, Heidi Klum, Kate Beckinsale, Jessica Alba, Selena Gomez, Lea Michele, Jennifer Lopez, Olga Kurylenko, Odette Annable, Carmen Electra, Jamie King, Lana del Rey, Nikki Reed, Emma Roberts, Julianne Hough, Sienna Miller, Rachel Zoe, Alyssa Milano, Jodie Foster, Salma Hayek, Amanda Peet, Kerry Washington, Amy Adams, Claire Danes, Ashley Tisdale, Nina Dobrev, Hayden Panettiere, Julianne Moore, Anne Hathaway, Marion Cotillard, Stacy Kiebler, Amanda Seyfried, Taylor Swift, Glenn Close, Jennifer Lawrence, Eva Longoria, Rosie Huntington-Whiteley, Halle Berry, Naomi Watts, Rachel Weisz, Emily Blunt, Olivia Munn, Thandie Newton, Lucy Liu ning Megan Fox.

 

Buduaar.ee