Suur Wella Professionals Trend Vision ürituse ja võitjate galerii!

Suur Wella Professionals Trend Vision ürituse ja võitjate galerii!

Wella Professionals tähistas stiilselt prestiižse International Trend Vision Awards (ITVA) ürituse kümnendat aastapäeva, mille raames kogunes 86 andekat finalisti umbes 50 riigist Madridis (Hispaania) asuvale Madrid Arenale, et näidata suurepärast juuksuritööd.

Wella Professionals tähistas stiilselt prestiižse International Trend Vision Awards (ITVA) ürituse kümnendat aastapäeva, mille raames kogunes 86 andekat finalisti umbes 50 riigist Madridis (Hispaania) asuvale Madrid Arenale, et näidata suurepärast juuksuritööd.

Sound of Color (Värvide hääl)
Pärastlõunal avalikustas Wella Professional 2013. aasta Trend Vision trendid, mille keskseks teemaks on Värvide hääl. Värvide hääl on ammutanud inspiratsiooni muusika emotsionaalsest mõjust, kutsudes stiliste üles toetuma loomuomastele meeleoludele ja värvidele, mis on põimitud lauluks ning mida on kujutatud neljas meloodilises trendis. Igat trendi esitleti hämmastaval Haute Couture’i moeshowl, kus mõned maailma kõige andekamad ja loomingulisemad stilistid esitlesid oma tõlgendusi nendest trendidest.

Finalistid saabusid Madridi kogu maailmast, olles võistelnud riiklikes voorudes, et võita võimalus esindada oma riiki ITVA-l – kõige olulisemal üritusel juuksurite kalendris. Iga finalist esitles oma tõlgendust ühest Wella Professionalsi 2012. aasta Trend Vision välimustest publiku ja kohtunikekogu ees, kuhu kuuluvad teiste hulgas Wella Professionalsi globaalsed loovjuhid Eugene Souleiman ja Josh Wood. Publikuauhinna puhul arvestati kohapeal viibinud publiku hääli ja ITVA veebilehel otseülekannet vaadanud vaatajate internetis antud hääli.

Noore talendi auhinna võitjad
Pronks: Chih-I Huang, salong – Una, Taiwan (assistent: Ya-Ting Kuo, modell: Yun-Ju Chang)
Hõbe: Gabi Birkner, salong – Room of Design, Šveits (assistent: Lilith Amrad, modell: Viktoria Bröckner)
Kuld: Zhangjian Wang, salong – Wake up Salon, Hiina (assistent: Fangfei Wu, modell: Xiaowei Shen)

Värvitöö auhinna võitjad
Pronks: Patricia Hillhammar, salong – Elite by Ulla-Britts hårdesign, Rootsi (assistent: Ann-Charlotte Dahlgren, modell: Elin Philipsson)
Hõbe: Lucian Busuioc, Artist Salon, Rumeenia (assistent: Septimiu Zavate, modell: Carmen M. Ungureanu)
Kuld: Philip Ferreira, Axis Salon, Kanada (assistent: Katie Sullivan, modell: Masa Lizdek)

Publiku auhind – Noor talent
Tatsiana Krupskay, Valgevene, Joli Salon
Assistent: Mariya Darapieyevich
Modell: Alina Charnenka

Publiku auhind – Värvitöö
Lucian Busuioc, Artist Salon, Rumeenia
Assistent: Septimiu Zavate,
Modell: Carmen M. Ungureanu

Globaalne loovjuht Eugene Souleiman rääkis: „Kõik noore talendi kategooria finalistid jätsid meile sügava mulje, kuid Zhangjian Wang tõusis meie jaoks tõeliselt esile. Tema erakordsete oskuste ja loomingulise nägemuse koostoimel sündisid tõeliselt jalustrabavad välimused.”

Globaalne loovjuht Josh Wood lisas: „Meie kuldmedali võitja värvitöö kategoorias Philip Ferreira välimus oli minu jaoks eriliselt inspireeriv. Tema tõlgendus trendist oli värskendav ja innovatiivne ning tema poolt kasutatud värvitöös ja viimistluses oli tõeline sünergia. Me ei jõua ära oodata, kuidas kõik meie ITVA osalejad tõlgendavad 2013. aasta trende järgmise aasta auhinnakategooriates.”

Wella Professionalsil on 130 aasta pikkune kogemus, tänu millele ollakse juhtiv professionaalne kaubamärk, mis on kujundanud salongitööstust innovatsiooni, inspiratsiooni ja salongidega tehtava koostöö kaudu. Wella Professionalsi missioon on ühendada inimesi, kelle kireks on juuksed, ning pakkuda kõrgekvaliteetseid tooteid ja teenuseid, ekspertkoolitusi ja loomingulist inspiratsiooni, et luua hetki, mida võib pidada juuste triumfiks.