Suve 5 trendiideed

10 kommentaari

Suveks kätte päikesevarjud!
On peaaegu käes maikuu keskpaik ning pole kaugel kõrvetavad suveilmad. Selleks, et oma nahka päikese eest kaitsta on nüüd lisaks päevituskreemidele ja mütsidele lisandunud ka uued kuumad aksessuaarid – kirjud päikesevarjud. Ekstravagantne „Sex and the City“ Carrie stiil nõuab julgust ning aitab see-eest suurepäraselt erineda massist. Kevadsuvistel moelavadel võis päikesevarje märgata Anna Sui ning Tracy Reese’i kollektsioonides.

Suveks kätte päikesevarjud!
On peaaegu käes maikuu keskpaik ning pole kaugel kõrvetavad suveilmad. Selleks, et oma nahka päikese eest kaitsta on nüüd lisaks päevituskreemidele ja mütsidele lisandunud ka uued kuumad aksessuaarid – kirjud päikesevarjud. Ekstravagantne „Sex and the CityCarrie stiil nõuab julgust ning aitab see-eest suurepäraselt erineda massist. Kevadsuvistel moelavadel võis päikesevarje märgata Anna Sui ning Tracy Reese’i kollektsioonides.

Särtsu juustesse!
Möödas on ajad, mil juukseid värviti vaid blondiks, mustaks või pruuniks… Sel suvel võimutsevad hullumeelsetes värvides salgud, mis muudavad imidži hetkega! Julgetel moeinimestel soovitab Buduaar heita pilk galeriisse, kus lisaks teistele piltidele on ka näiteid lahedatest värvilistest salkudest ning soengutest Anna Sui show’l. Kes ei soovi enda juukseid rikkuda, saab salaja pähe torgata mõne värvilise (klambriga) pikenduse. Tallinnas müüakse taolisi pikendusi näiteks Pro Kapitali majas.

Trendikad peapaelad!
Peapaelad on trend, mis kipub alatasa tagasi tulema. Selleks, et teha kiiresti trendikas soeng, ei ole vaja muud kui peenikest siidsalli või mõnd paela, mis ümber pea siduda. Trendi näitavad meile ikoonid Nicole Richie ja Rihanna. Peapael aitab tunda end mugavalt ja hoida juuksed silmadest eemal, või siis saab seda näiteks kanda hipilikult nagu Nicole Richie – ümber pea seotuna.

Sienna Miller’i bohostiil!
Sel suvel eriti hoogu koguva boholaine kuningannaks on pühitsetud briti näitlejanna Sienna Miller. Just nüüd on õige aeg jälgida, mida ja kuidas stiiliikoon kannab. Erksavärvilised prillide plastmassraamid ning lotakad mütsid ja satsilised kleidid on vaid vähesed Sienna trendiesemed. Tema lohakalt krunni seotud juuksed on varsti sama moes kui tema überkiftid riided. Ideid juurde saate loomulikult alt galeriist!

Abielu Vegase moodi!
Et saada kifte stiiliideid, tuleks heita pilk Cameron Diaz’i garderoobi filmis „Abielu Vegase moodi“. Alati särav filmistaar kannab ka ekraanil huvitavaid komplekte ning näitab ideid, mida on lausa soovituslik varastada!

/Liisa Ennuste/