Suvel on moes tukk ja kerge lokk (vt. Cutrini juukseshow pilte)

11 kommentaari

Kohvik Moskvas esitles professionaalne juuksehooldussari CUTRIN oma uut püsivärvi SCC-reflection, mis arvestades meie kliimat ja juuksestruktuuri on mõeldud just põhjamaisele juuksele. Värv sisaldab jõhvikaseemneõli, mis hooldab ja kaitseb juukseid värvimise ajal, annab intensiivse lõpptulemuse, kaitseb juukseid katkemise ja karedaks muutumise eest  ja hoiab ära värvi pleekimise. Vaata ürituse pilte ja uusimaid trendi siit:

Suvi on kohe ukse ees ja selleks, et suvistest juuksetrendidest ülevaadet saada, pöördus Buduaar Cutrini juuksur-koolitaja Inge Mitt`i poole.

Millised on suvised soengutrendid?
CUTRINI juuksurid soovitavad sellel suvel teha kergelt lokilisi soenguid kasutades kas juuksetriikijat või hoopis teha “näpulokke”. Kerge laine saab juustesse ka keerutades niisked juuksed pealaele krunni. Lokitatud juukseid loovad suvisemalt vallatu stiili ja neid on ka hõlpsam sättida. Suvel on endiselt ka tukk moes, kuid see on muutunud lopsakamaks ja koolutatakse rohkem rulli.

Milline juuksetoon on trendikas?
Värvidest pakub CUTRIN suveks hallika alatooniga helepruunist mustani ja teine värvigamma on inspireeritud pruunidest toonidest mis pärinevad “metsikutest metsadest”.

Millega suvel hooldada juukseid?
Peale uute värvide on ka CUTRINIL uus hooldussari MY CODE, mis on mõeldud nooruslikule tarbijale. Sari on mõeldud põhjamaisele juuksele põhjamaistes tingimustes, et anda tugevust, elastsust ja kaitset.

Möödunud nädalal toimus Moskva kohvikus Cutrini koolituspäev professionaalsetele juuksuritele. Mida huvitavat seal näidati?
Kohvik Moskvas esitles professionaalne juuksehooldussari CUTRIN oma uut püsivärvi SCC-reflection, mis arvestades meie kliimat ja juuksestruktuuri on mõeldud just põhjamaisele juuksele. Värv sisaldab jõhvikaseemneõli, mis hooldab ja kaitseb juukseid värvimise ajal, annab intensiivse lõpptulemuse, kaitseb juukseid katkemise ja karedaks muutumise eest  ja hoiab ära värvi pleekimise.

Vaata ürituse pilte ja uusimaid trendi siit: