Ta on maandunud! Lopsakad ripsmed raketikiirusel: VOLUM’ EXPRESS THE ROCKET

24 kommentaari
Ta on maandunud! Lopsakad ripsmed raketikiirusel: VOLUM’ EXPRESS THE ROCKET

Mida on ühist Twiggy´l, Elisabeth Tayloril, Freja Behal ja Sinul? Teil kõigil on kadestamisväärselt pikad ja täiuslikud ripsmed! UUS Maybelline ripsmetušš kasvatab sinu ripsmed ühe hetkega ülevõlli seksikateks!

Mida on ühist Twiggy´l, Elisabeth Tayloril, Freja Behal ja Sinul? Teil kõigil on kadestamisväärselt pikad ja täiuslikud ripsmed! UUS Maybelline ripsmetušš kasvatab sinu ripsmed ühe hetkega ülevõlli seksikateks!

Nüüd võid unustada kõik silmade küljest lahti tulevad kunstripsmed ja ka mitmest tušikihist koormatud ripsmed, mis sageli tükkidena mööda põski alla pudisevad.
3…2…1… Kas oled valmis? Lausa kaheksa korda lopsakamad ripsmed kingib sulle UUS Maybelline ripsmetušš VOLUM’ EXPRESS THE ROCKET! See raketikiirusel meigimaailma maandunud ripsmetušš tagab hetkega sinu ripsmetele sujuva volüümi juurtest otsteni ning seda seejuures ilma tülikate tükkiteta.

“Tegemist on täiesti unikaalse ripsmetušiga, mille muudab eriliseks tema innovaatiline hari. Pelgalt ühe pealekandmisega saad juba silmnähtavalt lopsakamad ripsmed. See on ideaalne lahendus neile, kel ei ole aega kulutada enda meikimisele, kuid soovivad sellegipoolest jumalikud välja näha,” ütleb meigikunstnik Cidele Curo.

Sa küsid, kuidas on see võimalik? Superefekt sünnib tänu innovaatilisele harjakesele, mille südamik on valmistatud jäigast elastomeerist, mis avaldab ripsmetele piisavalt survet ning kannab neile õiges koguses tušši. Südamikku ümbritsevad ühtlaselt jaotatud paindlikud harjakesed, mis kammivad ripsmed hoolikalt läbi ning garanteerivad tükivaba tulemuse.

Tušihari, mis võimaldab ripsmete täiusliku vävikatvuse, moodustab koos kõrgtehnoloogilise geelipõhise koostisega täiusliku tiimi, kandes ripsmetele hetkega lausa 8 korda rohkem volüümi! Lisaks ei sisaldu VOLUM’ EXPRESS THE ROCKET´i koostises vahasid, mis võiksid sinu ripsmeid kahjustada või värvimise ajal harjaga kaasa tirida.

Et sa oma silmade kohta veelgi rohkem komplimente saaksid, kooluta enne tuši pealekandmist ripsmed (selleks, et ripsmekaar eriti uhke saaks soojenda koolutajat enne juuksefööniga!). Hoia koolutajat kokkupigistatuna ripsmetel, mõni sekund, et kaar saaks korralikult fikseeritud.

Valikus must ja pruun toon.

Testija kommentaar, Triin Tisler, Buduaari ajakirja tegevtoimetaja:

“Tunnistan ausalt, et tükivabad ripsed, lisaks kunstripsmeefekt ning seda kõike vaid ühe tušitõmbega, tundusid esmapilgul liiga head, et tõsi olla. Sellepärast lähenesin asjale alguses veidi skeptiliselt. Kuid proovitud- lubatud- tehtud. Esimese pealekandmisega olidki ripsmed juba lopsakad, kuid peale teist kandmiskorda oli pilk juba kaunilt glamuurne. Paar tükikest tuli küll päeva jooksul silma alt ära tupsutada, kuid siiski oli tulemus nagu lubatud – raketikiirusel muutus pilk elavamaks ja ripsmed lopsakamaks! Kuna kunstripsmetega ma ei ole kunagi mässata viitsinud, siis kindlasti leiab see tušš koha minu meigigarderoobis – lopsakaid ripsmeid tahab ju iga naine!”

Osale Maybelline mängus ja kliki SIIA