Tasub vaadata! Artises linastub menuka komöödia järg “2 päeva New Yorgis”

Tasub vaadata! Artises linastub menuka komöödia järg “2 päeva New Yorgis”

Olgu see Eestimaa suveilm milline tahes, vähemalt ühel korral tasub sel suvel päikese ja vihma eest kinno põgeneda. Alates 29. juunist hakkab Solarise keskuses asuvas Artise kinos  jooksma menuka komöödia “Kaks päeva Pariisis” järg, mis kannab nime “Kaks päeva New Yorgis”. See lõbus film haarab kaasa kõiki, kes kokku puutunud kultuuriliste erinevustega ja armastusega. 

Olgu see Eestimaa suveilm milline tahes, vähemalt ühel korral tasub sel suvel päikese ja vihma eest kinno põgeneda. Alates 29. juunist hakkab Solarise keskuses asuvas Artise kinos jooksma menuka komöödia “Kaks päeva Pariisis” järg, mis kannab nime “Kaks päeva New Yorgis”. See lõbus film haarab kaasa kõiki, kes kokku puutunud kultuuriliste erinevustega ja armastusega. 

Millest film räägib?

Marion (Julie Delpy) on Jackist („2 päeva Pariisis“) lahku läinud ja elab nüüd nende ühise lapsega New Yorgis. Kui perekond teda külastada otsustab, ei ole ta end ette valmistanud selleks, mis juhtuma hakkab. Marioni uue Ameerika elukaaslase Minguse (Chris Rock) ekstentrilise isa ning talle külla saabunud õe Rose’i ja viimase poiss-sõbra vahelised kultuurilised erinevused ning Marioni fotonäituse avamine moodustavad peagi plahvatusohtliku olukorra.

 

Buduaar soovitab! Vaata treilerit ja mine kinno. Filmi näeb kinos Artis alates 29. juunist.