Tee ise uskumatult tõhus kreem venitusarmide vastu

Tee ise uskumatult tõhus kreem venitusarmide vastu

Enam kui 80% naistest tekivad venitus-või rasedusarmid teatud eluhetkedel kas raseduse või kehakaalu juurde või maha võtmisest, sageli ka tsingitaseme languse tõttu. Ka meestel esineb venitusarme, kehakaalu kõikumisest tulenevalt. Hõbavalged õhukesed armid täielikult kunagi ei koa. Küll aga saab neid ärahoida nahka korralikult kreemitades. Siit üks kreem, mida võid ise kodus valmistada.

Enam kui 80% naistest tekivad venitus- või rasedusarmid teatud eluhetkedel, kas rasedusest või kehakaalu suurenemise või vähenemise tõttu, sageli ka tsingitaseme languse tõttu. Ka meestel esineb venitusarme, kehakaalu kõikumisest tulenevalt. Hõbavalged õhukesed armid täielikult kunagi ei kao. Küll aga saab neid ära hoida nahka korralikult kreemitades. Siit üks kreem, mida võid ise kodus valmistada.

Koostisosad:

½ avokaadot (pehme, küps)
6 kapslit E-vitamiini
4 kapslit A-vitamiini
2 supilusikatäit oliiviõli
2 supilusikatäit aaloegeeli
5 tilka vedelat tsinki või 2 kapslit (50 mg) tsingipulbrit
½ teelusikatäit sini-rohevetikapulbrit (pole kohustuslik)
1 teelusikatäis ränikivivedelikku (pole kohustuslik)

Selleks, et kreem säiliks, lisa koostisesse sidrunhapet.

Valmistamine:

Püreesta pehme ja küps avokaado, kuni see moodustab kreemja pasta. Puista selle sisse A- ja E vitamiinikapslite sisu. Lisa kõik ülejäänud koostisosad ning sega hoolega läbi. Hõõru kreemi probleemsetele kohtadele ja lase iga päev 30 minuti jooksul imenduda. Olemasolevad armid ei muutu küll olematuks, kui takistatud on uute tekkimine. Kreemil on uskumatult tõhus nahka pehmendav ja toitev efekt. Nahk saab vajalikud toiduained ning tulevaste veeniarmide tekkimise võimalus on palju väiksem.


Kuidas võitled sina venitusarmide vastu?

Mari Ojasaar raamatu põhjal “Sa oled see,mida sa sööd” Dr Gillian McKeith

Sarnased artiklid