Triin Hunt kiidab Maria Gallandi näohooldust

11 kommentaari
Triin Hunt kiidab Maria Gallandi näohooldust

Luksuslik nahahooldus Maria Gallandilt.

Tänapäeva naine soovib innukalt säilitada oma ilu ja naha nooruslikkust võimalikult kaua. Omandades luksusliku kreemi, soovib ta anda oma nahale iluhoolduse nektarit. Pöörates tähelepanu oma nahale ja selle vajadustele, otsib naine vajalikest toodetest eelkõige kõrgtehnoloogilist uudsust ja salongihoolduse tõhusust.

Siinkohal esitlebki MARIA GALLAND oma haute couture-sarja. See on HYDRA-LUXE Art De Peau – oivaline ja luksuslik.

HYDRA-LUXE ammutab oma erakordse jõu väärtuslikust ilukokteilist, mida iseloomustavad luksuslik tekstuur ja kõige uuenduslikumad toimeainete kompleksid.

HYDRA-LUXE kindlustab igale nahatüübile tõeliselt imetlusväärse niisutatuse ning rakkude kaitsmise koos heaolutunde ja naudinguga. Nauditavalt sulavaid, sametpehmeid tooteid on meeldiv kasutada ning peened ja õhulised struktuurid imenduvad kergesti nahka. Multiaktiivne koostis kindlustab kiire, kauapüsiva ja silmaga nähtava tulemuse.

Lisaks stimuleerib HYDRA-LUXE rakuainevahetust ning tasandab peeneid kortse ja joonekesi. Kaitseb nahka erinevate välisärritajate ja enneaegse vananemise eest ning säilitab naha struktuuri terviklikkust. Mida veel oskaks nahk tahta pärast masendavat talveperioodi kui üht sära andvat, elustavat ning taastavat hoolitsust – just sellist, nagu pakub MARIA GALLAND.

HYDRA-LUXE – see on superhoolitsus talvest ja külmast väsinud kuivale ja elutule nahale, mis lööb näo kirkamalt särama. Juba ainuüksi AHA-hapetega koorimine muudab naha seisukorra paremaks, massaaž koorivate terakestega kreemiga annab omakorda toonust juurde! Eriti hõrk on hoolitsuse juures luksuslik mask, millele kantakse pehme pilvena tunduv kookonefektiga vahumask.
Lõpunootidena hellitatakse nahka luksusliku siidsileda niisutusseerumi ning ülikergelt sulava ja kauakestva toimega kreemiga.

Maria Gallandi näohooldust kiidab Triin Hunt.

Puutusin Maria Gallandi sarjaga kokku esimest korda ja pean tõdema, et sellest on saanud minu uus lemmik näohooldusprotseduur.
Olen siiani salongides kasutanud rohkem aparaatide hooldusi, aga pärast Maria Gallandi eriti lõõgastavat ja efektiivset näo- ja dekolteepiirkonnale rõhku pannud imelisele, kakskümmend minutit kestnud massaažile on sellest hooldusest saanud minu uus lemmik.
Eriti huvitav oli protseduuri juures kookonvahtmask, mis oli nagu õrn palsam näole pärast koorivate ja stimuleerivate terakestega massaažiprotseduuri.

Vaata ka:

http://www.mikosmeetika.ee/Kaubamrkidest