Tule Mango ostupeole! 6.11 kell 21.00 kuni 00.00

Tule Mango ostupeole! 6.11 kell 21.00 kuni 00.00

Moodne naine, Ootame Sind 6.novembril kell 21.00 – 00.00 Viru Keskuse Mango kauplusesse sügismoodi soetama.

Moodne naine,

Buduaar ja Mango ootavad Sind 6. novembril kell 21.00 – 00.00 Viru Keskuse Mango kauplusesse sügismoodi soetama. Mango ostuööl on kõik 2009 sügis-talvised moekaubad –15%. Kostitame Sind värskendavate Kadarbiku smuutide ja Farmi Basic tervisejookidega ning pakume Rafaello komme, mis on paremad kui tuhat sõna. 

Iga ostuga kaasa võrgutav lõhnanäidis Christina Aguilera by Night ja Max Factori uue jumestuskreemi näidis.  Suure ostukoti äraviijatele anname teele kaasa kosutava Mango smuuti.
Ostupeo meeleolu hoiab üleval Buduaari resident DJ Sonic. Tasuta nõuanded Buduaari stilistilt ning meikimisnõu ja kaunist meiki pakub sulle Max Factori meigikunstnik.

Registeeri end  ja oma sõbrannat SIIN, sest kõikide registreerunute vahel loosime välja VIP külalise, kes saab kaasa võtta ka oma sõbranna.

Võitjat ja tema sõbrannat ootab ees eriline õhtu. Teie päralt saab olema Buduaari stilisti poolt stiilinõu, Max Factori meigikunstnikult profi make-up ja Mango rõivastega eri lookide fotosessioon. Kingikotike sisaldab Mango kaupluse kinkekaarte koguväärtusega 1500 krooni, Christina Aquilera by Night parfüümi, Mango smuutit ning ajakirja Buduaar Shopping aastatellimust.

Shoppamine on pidu!

Ostuöö pilte ja VIP mängu võitjate eri looke vaata hiljem Buduaar.ee kodulehelt.