Ülemiste nutikas kingitus

Ülemiste nutikas kingitus

Kaubanduskeskuse kinkekaardist on Ülemiste keskus sammukese edasi astunud ja loonud veelgi nutikama kinkekaardi lahenduse.

Saades kutse sünnipäevale, koolilõpetamisele või pulma järgneb sellele meie peas kohe küsimus – mida kinkida? Erinevate kaupluste kinkekaardid teevad reeglina tähtpäevalise meele heaks, sest siis saab ise otsustada, mida endale valida.

Isegi siis, kui arvame teadvat, mis võiks kingisaajale meeldida ja tunneme kutsujat väga hästi, tekib vahel kahtlus, et kas ta ikka tunneks meie poolt valitud poe kaubavalikust rõõmu. Selliste kõhkluste vältimiseks on tark valida kaubanduskeskuse kinkekaart, millega saab peolekutsuja just omale sobiva kaupluse või teenuse osas kingituse lunastada. Kaubanduskeskuse kinkekaardist on aga Ülemiste keskus sammukese edasi astunud ja loonud veelgi nutikama kinkekaardi lahenduse.

Ülemiste keskuse varasemalt paberkandjal olev kinkekaart on ilusa ja šikki plastikkaardi vastu välja vahetatud ning mahub nüüd rahakotti nagu tavaline pangakaart. Kaart toimib magnetribaga pangakaardi põhimõttel ning võimalik on valida kolme erineva ilusa disainiga kaardi vahel. Luksuslikkuse lisamiseks on võimalus juurde osta kena kinkekarp.

Kaardile saad valida täpselt sobiva summa ja seda alates 5 eurost kuni 300 euroni. Näiteks sõbra 28ndaks sünnipäevaks saad kinkida talle 28eurose kinkekaardi. Kaardi kehtivusaeg on üks aasta ja summa trükitakse kaardile.

Uus kinkekaart annab rohkem võimalusi, sest kaardil olevat summat saad kasutada erinevates kauplustes ja teeninduskohtades ning kogu summat ei pea ära kasutama korraga ühes ostukohas.

Nutikas ja mugav on Ülemiste kinkekaart ka seetõttu, et kaardil alles olevat summat saab kontrollida infotelefonil 603 4999, Ülemiste veebilehelt SIIN ja infolauas. Kui kaardiga ostes jääb summast puudu, saab puuduva osa tasuda sularahas või pangakaardiga.
Ilusaid kingitusi!

Ülemiste
Hea tuju kauba peale

Võta osa ka Ülemiste keskuse teadmistemängust ja võida omale šikid summad koos kinkekaardiga.