Uue Elle kaanetüdruk Madonna

Kõigile teada-tuntud lauljanna Madonna särab taas moeajakirja Elle aprillinumbri kaanel. Staaril on valminud just uus album „Hard Candy“,
mida ta eksklusiivses Elle intervjuus ka reklaamib, kuid suurt rõhku on
pandud ka fotoseeriasse. Pildid kajastavad nimelt Madonna suhet moega.
Lisaks sellele, et lauljatar on olnud pikka aega moeikooniks, on tal ka
imeline eesmärk toetada noori tõusvaid disainereid. Intervjuus viskab
staar pilgu oma igapäevaellu, räägib moest, oma väljavaadetest,
karjäärist ja pereelust.

Kõigile teada-tuntud lauljanna Madonna särab taas moeajakirja Elle aprillinumbri kaanel. Staaril on valminud just uus album „Hard Candy“, mida ta eksklusiivses Elle intervjuus ka reklaamib, kuid suurt rõhku on pandud ka fotoseeriasse. Pildid kajastavad nimelt Madonna suhet moega. Lisaks sellele, et lauljatar on olnud pikka aega moeikooniks, on tal ka imeline eesmärk toetada noori tõusvaid disainereid. Intervjuus viskab staar pilgu oma igapäevaellu, räägib moest, oma väljavaadetest, karjäärist ja pereelust.

Muide, „Hard Candy“ on Madonnal reas juba üheteistkümnes album, mis on valminud koostöös Warner Bros stuudioga. Uudishimu albumi vastu suurendab veel fakt, et lisaks lauljannale endale kuuleb palades ka Timbalandi, Justin Timberlake’i, Pharrell Williamsi ja Nate Danja Hills’i häält. Üks esimesi hitte on lugu „4 minutes“, mida saab kuulata juba Siit. Plaadil on kokku 12 laulu, ning nende nimed on järgmised:

1. Candy Shop
2. 4 Minutes
3. Give It 2 Me
4. Heartbeat
5. Miles Away
6. She s Not Me
7. Incredible
8. Beat Goes On
9. Dance 2night
10. Spanish Lesson
11. Devil Wouldn't Recognize You
12. Voices

Mõnusat ja lühikest videot Madonna kaanepildistamisest näete Siit.

 

 

 

Liisa E